צעיר איים על הטייסים - כוחות הביטחון הקנדיים השתלטו על המטוס

צעיר בן 25 שנסע בטיסה של חברת תעופה קנדית הצליח לעורר חרדה כשהחל לאיים על הסובבים אותו. הטייס ביצע נחיתת חירום וכוחות הביטחון המקומיים הסתערו על המטוס ועצרו את הצעיר. "זה היה מאוד מפחיד", סיפרה אחת הנוסעים, "בכיתי בזמן המעצר"

נוסעי טיסת 772 של חברת התעופה הקנדית "סאנווינג איירליינס" נקלעו לתסריט אימים שעורר חרדה בקרבם למשך שעה קלה. אחד הנוסעים, צעיר בן 25, קם ממקומו לאחר 45 דקות של טיסה והחל לאיים על נוסעי המטוס בצרחות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקברניט החליט לבצע נחיתת חירום בעקבות האיומים, ושני מטוסי קרב אמריקניים מסוג F16 הוזנקו ללוות את המטוס בחזרה לטורונטו. עם הנחיתה, הסתערו על המטוס כוחות ביטחון קנדיים חמושים שצעקו "ראשים למטה, ידיים למעלה".

"זה היה מאוד מפחיד", סיפרה נוסעת שהייתה על המטוס. "בכיתי בזמן המעצר, והילדים שלי פחדו נורא". נוסע אחר סיפר כי הצעיר החשוד לא הפסיק לצעוק ולקלל במהלך כל הטיסה. "הוא אמר שלא אכפת לו ממה שיקרה למטוס או לאנשים שעליו, ושלא אכפת לו מקנדה", שחזר הנוסע.

הצעיר החשוד עומד בפני ארבעה אישומים פליליים הכוללים שני אישומים על מעשי קונדס, אישום על איומים כלפי הנוסעים ואנשי הצוות ואישום נוסף בגין סיכון שלומו של המטוס.