סערה בבריטניה: כוכב הטלוויזיה הכה עוזר הפקה

ג'רמי קלארקסון, מגיש תכנית הרכב הבריטית "Top Gear", הושעה על ידי רשת ה-BBC לאחר שהכה איש הפקה כי לא קיבל את ארוחת הערב שלו לסט. לא ברור אם המגיש הפופולארי יחזור לתכנית

ג'רמי קלרקסון, לא מתרגש מהמהומה (רויטרס)

מגיש תכנית הטלוויזיה הפופולארית איבד עשתונות והכה: ג'רמי קלארקסון, מגיש תכנית הרכב הבריטית "Top Gear", שלה עשרות מיליוני צופים, הושעה מתפקידו ועתידו ברשת ה-BBC מוטל בספק. זאת, לאחר שהכה באגרוף אחד מעוזרי ההפקה כי לא קיבל את ארוחת הערב שלו לסט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקשורת הבריטית מדווחת היום (רביעי) שקלארקסון בן ה-54 נחקר על ידי ה-BBC בחשד שהכה את עוזר ההפקה, אויסין טימון בן ה-36, בפניו כשגילה שארוחת הערב שלו לא מגיעה בזמן הצילומים שערך לתכנית בניוקאסל.

ב-BBC הגדירו את האירוע "חמור מאוד" והחליטו לא לשדר את Top Gear ביום ראשון הקרוב. לא ברור מה יעלה בגורל שני הפרקים הנותרים של הסדרה בעונה הנוכחית.

מאות אלפים חתמו על עצומה נגד השעיית המגיש

חובבי התכנית ואוהדיו של קלארקסון עצמו לא אדישים להשעייה - 250 אלף בני אדם חתמו על עצומה מיוחדת שהגיעה למשרדי ה-BBC, שבה הם קוראים לא להדיח אותו ולשדר את התכנית.

בנוסף, עשרות אלפים משתמשים ברחבי הרשת ברצף (האשטאג) #BringBackClarkson כדי להביע תמיכה במגיש הנערץ.

"מחכה שזה יעבור"

קלארקסון, שכנראה לא חושש למשכורת שלו (שווה לפי הערכות 30 מיליון ליש"ט), אמר לכתבים שראיינו אותו ליד ביתו כי "יש לי כוס בירה קרה ונחמדה ואני מחכה שזה יעבור". על פי הדיווחים בתקשורת הבריטית, רשתות אחרות כבר מוכנות עם הצעות משלהן למגיש - למקרה שיעזוב את התכנית.

התקשורת הבריטית מדווחת כי עוזר ההפקה שספג את האגרוף מהמגיש עובד ב-Top Gear בעשר השנים האחרונות וסייע בהפקת יותר מ-75 פרקים של התכנית.

הדיילי מירור הבריטי דיווח כי "זה היה בנושא קייטרינג. הם הגיעו לסוף יום הצילומים, זה היה יום ארוך וג'רמי גילה שאין אוכל. הוא התעצבן מאד ופגע בעוזר ההפקה, שאותו האשים כי לא ארגן את הארוחה שלו. אחרי עימות, בסופו של דבר הוא חבט לו בפרצוף. כולם היה המומים לחלוטין".