צפו: רעש האדמה בשידור חי

ההצגה חייבת להימשך - גם כשהאדמה רועדת. מגישת רשת ETV מבנגלדש נאלצה להפגין איפוק מול המצלמות כשהאדמה החלה לפתע לרעוד תחת רגליה. מי שלא ממש הצליחה לשמור על קור רוח הייתה האורחת לצדה, שברחה כעבור מספר שניות מהאולפן בעיצומו של הריאיון

מגישת טלוויזיה בבנגלדש הפגינה קור רוח ואומץ לב נדיר כשניסתה להמשיך ולקיים ריאיון בשידור חי בזמן רעש האדמה שפקד בסוף השבוע את האזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות שמוקדו נרשם בנפאל, הרעידות הורגשו גם במדינות השכנות לה - בהן בנגלדש, שם הן הפתיעו את מגישת הטלוויזיה של רשת ETV במהלך שידור חי מהאולפן שבבירה דאקה.

במהלך ריאיון שערכה המגישה עם אורחת באולפן, החלה לפתע האדמה לרעוד תחת רגליהן. למרות הפחד שמילא את חלל האולפן, ניסתה המראיינת לשמור על איפוק וקור רוח ולהמשיך בריאיון כרגיל. מי שלא הצליחה להתגבר על ההפרעה הלא צפויה הייתה האורחת, שקפאה בכיסאה כשהיא קפוצה. בהמשך היא לא עמדה יותר בלחץ ועזבה את האולפן בבהלה בעיצומו של הריאיון.

גלי רעש האדמה שהורגשו במדינה הסבו נזק למפעל טקסטיל בבירה דאקה, שם נפצעו קל 30 עובדים בזמן שמיהרו לתפוס מחסה. גם בהודו ובטיבט דיווחו על נזקים קלים ובעיקר על בהלה בעקבות הרעש.