תיעוד: הוויכוח בכביש הסתיים בדריסה

הכביש עשוי לעתים להיות מקום מסוכן מאוד, אם לא בשל החשש מתאונות דרכים אז בשל זעמם הבלתי נשלט של נהגים אלימים: במוסקבה שברוסיה תועד נהג מכונית פרטית דורס נהג אחר בעיצומו של ויכוח סתמי. הסרטון הועבר לידי המשטרה המקומית, וזו הצליחה לזהות את שני המעורבים ופתחה במצוד אחר הנהג הדורס. צפו ברגע הנקמה

מצלמות הדרך שהפכו בעת האחרונה לטרנד חם בקרב נהגים, מתעדות לרוב תאונות דרכים או עבירות תנועה, אך גם תקיפות אלימות שמתבצעות מפעם לפעם על הכביש: במוסקבה קלטה מצלמת דרך של נהג רכב פרטי ויכוח שפרץ בין שני נהגים אחרים, שבשיאו דרס אחד מהם את האחר בפראות ואז נמלט בקור רוח מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקיפה החמורה אירעה שלשום (ב') לאור יום באחד מצירי התנועה הסואנים שבמוסקבה. בתיעוד מצלמת הדרך של אחד הנהגים בדרך, נראה נהג מבוגר כשהוא ניגש לחלון הרכב שנסע מאחוריו ומעיר לנהג הצעיר שישב בו.

הצעיר, שככל הנראה לא ממש אהב את הביקורת שהוטחה בו, החליט ללמד את המתלונן לקח ולחץ על דוושת הגז לפני שזה הספיק לשוב לרכבו. בתיעוד הרגעים הללו, נראה בבירור הנהג הצעיר כשהוא דורס עם רכבו את האיש מבלי להסס לרגע.

לאחר הדריסה בלם נהג הרכב הפוגע את המכונית ויצא מרכבו. מהתרשמות ראשונית ניתן היה להניח כי הוא מתכוון לאמוד את מצבו של הקורבן, אך שניות ספורות לאחר מכן מתברר כי כל מטרתו הייתה לבחון את הנזק שנגרם דווקא לרכבו שלו. רגע לפני ששב למכוניתו, שלח הצעיר חיוך מרושע לקורבנו ששכב שרוע על הכביש, ואז נכנס לרכב והסתלק מהזירה.

מהמשטרה המקומית נמסר כי חוקריה למדו את התיעוד ואיתרו את זהות הנהגים המעורבים. נהג הרכב שנדרס פונה לבית החולים זמן קצר לאחר האירוע, כשהוא סובל מפציעה ברגלו. הנהג הפוגע טרם אותר, והמצוד אחריו נמשך.