צפו: גבר תקף שוטרים עם אקדחים שלופים

אנשי המשטרה המקומית במחוז גורזוב ויילקופולסקי שבפולין לא מורגלים להשתמש בנשקם, אך המקרה שבו נקראו לטפל לא הותיר להם כל ברירה: תמהוני מקומי שהחל לפרוק את זעמו על עשרות כלי רכב חונים במהלומות פטיש, ניסה גם לתקוף את הכוחות שהוזעקו למקום. לבסוף הוא נורה ברגלו, אך לא לפני שהצליח לזרוע הרס רב. צפו במעצרו

כשהוא חמוש בסכין קצבים ובפטיש, פתח אתמול (ג') תמהוני במסע הרס והשחתה, והפר בכך את השלווה שמאפיינת בדרך כלל את מחוז גורזוב ויילקופולסקי שבפולין. שוטרים שהוזעקו למקום הצליחו לבסוף לנטרל את האיש, אך רק לאחר שנאלצו לירות ברגלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקריאה על האירוע התקבלה במוקד המשטרה המקומית, שם דווח על אדם שמתפרע באחד הרחובות המרכזיים במחוז, כשהוא מנפץ חלונות ראווה של חנויות ושמשות של כלי רכב חונים.

שני שוטרים שהגיעו למקום הבחינו באיש בשעת מעשה, וקראו לו להתפרק מסכין הקצבים ומהפטיש שנשא ולהסגיר את עצמו. האיש, שלא התרשם מאקדחיהם השלופים של השוטרים, פצח בשורת קללות לעברם ואף ניסה לתקוף אותם כשהוא מתעלם מהירי ההרתעתי שביצעו השניים לעבר רגליו בניסיון לעצור אותו.

בשלב מסוים השליך החשוד את כליו לעבר השוטרים וניסה להימלט מהמקום. אז ירה אחד מאנשי הכוח לעבר רגליו של האיש ופגע בברכו. החשוד המנוטרל פונה לבית החולים במצב קל. מחקירת האירוע עולה כי החשוד ערירי, וככל הנראה גם לוקה בנפשו.