צפו: מרדף ב-160 קמ"ש

ניסיון מעצר של צעיר רכוב על אופנוע התפתח לכדי מרדף דרמטי במהירות שיא, לאחר שהחשוד סירב להיענות לדרישות השוטרים שהחלו לדלוק אחריו. בסופו של מצוד ממושך, הצליחו השוטרים ללכוד את החשוד, שנטש את אופנועו וניסה להימלט רגלית. כעת הוא חשוד בנסיעה במהירות מופרזת ובגניבת אופנוע

רישום דוח תנועה שגרתי באוקלהומה סיטי התפתח אתמול (ב') למרדף דרמטי אחר רוכב אופנוע, שהאמין שיצליח לחמוק מניידת המשטרה שדלקה אחריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ראשיתו של המרדף באחד מכבישיה הראשיים של העיר, שם הבחינו שני שוטרים מקומיים בצעיר שחלף על פניהם במהירות גבוהה כשהוא רכוב על אופנוע.

בתגובה לקריאותיהם לעצור, האיץ הצעיר את נסיעתו וניסה להימלט מהשוטרים. אלה מיד פצחו במרדף אחר הרוכב, בסיוע מסוק של ערוץ הטלוויזיה המקומי שעקב אחר מסלול נסיעתו. לאחר דקות ארוכות נטש לפתע הצעיר את האופנוע על הכביש, ופתח במנוסה רגלית לעבר אחד הפרדסים הסמוכים. למשך שניות ספורות חשב הצעיר שעלה בידו לחמוק מהשוטרים, כשמצא מסתור בחצר בית מגורים.

תוך זמן קצר איתרו השוטרים את הצעיר ואיגפו אותו באקדחים שלופים, עד שזה הסגיר את עצמו. החשוד זוהה לאחר מכן כדאונטה תומאס, צעיר מקומי בן 22, שגנב את האופנוע שעות ספורות לפני שנעצר.