הפיליפינים: שניות לפני שנקברה - הילדה שמתה התעוררה לחיים

נסים רפואיים הם אומנם תופעה שנויה במחלוקת, אבל גם הספקנים ביותר לא יוכלו להתעלם מהתיעוד הבא: פעוטה בת 3 מהפיליפינים שהוכרזה מתה, התעוררה לחיים שניות ספורות לפני שנקברה לאחר שאביה פתח לרגע את הארון שבו הושכבה. "הילדה אכן מתה מוות קליני", אישרו במשטרה המקומית. צפו ברגע ההתעוררות של הילדה

תחיית המתים: פעוטה בת 3 מהפיליפינים שהוכרזה מתה בסוף השבוע, התעוררה לפתע לחיים בעיצומו של מסע הלוויה שנערך לה לעיני בני משפחתה ההמומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביום חמישי האחרון פונתה הילדה לבית החולים המקומי, לאחר שלקתה בקדחת חריפה וסבלה מחום גבוה. יומיים לאחר מכן, נאלצו הרופאים לבשר להוריה של הפעוטה כי למרבה הצער לא שרדה בתם את המחלה ומתה מוות קליני.

מיד עם קבלת ההודעה המרה החלו בני משפחתה של הילדה להיערך לטקס הלוויה והורו על הכנת גופתה לקבורה. שניות ספורות לפני שנקברה באדמה, פתח אביה של הפעוטה את מכסה ארון הקבורה שבו שכבה גופת בתו, ולתדהמתו הבחין שהיא מניעה קלות את ראשה. בתחילה חשב האב כי הוא הוזה, אך אז החלה הילדה להזיז גם את אצבעות ידיה.

"הוא פתח את הארון כדי לסדר את גופתה והיא פשוט התחילה לזוז", סיפרו כמה ממשתתפי הלוויה שחזו ברגע המפתיע. "היא נראתה חלשה מאוד ונשמה חלושות, אבל היא הייתה בחיים".

מיד לאחר מכן נלקחה הילדה שוב לקבלת טיפול רפואי בבית החולים, ולפי שעה לא ברור מה מצבה. מחקירת המשטרה בפרשה עולה כי הילדה אכן אובחנה כמתה מוות קליני, לאחר שפסקה לנשום והייתה ללא דופק. את בני משפחתה של הפעוטה כל זה לא ממש מעניין בשלב הזה. הם מצדם מרגישים שמשפחתם זכתה בהזדמנות שנייה.