גם הולנד השפילה את ברזיל

לפני משחק הגמר של גביע העולם, התמודדו ביניהן על המקום השלישי נבחרות הולנד וברזיל – ושוב ברזיל הושפלה, הפעם בהפסד 0-3 שהראה שוב כמה חלשה ההגנה שלה. הערב יתמודדו באיצטדיון המרקנה בריו נבחרות ארגנטינה וגרמניה על המשחק שיקבע מי תהיה אלופת העולם החדשה

ההולנדים מעופפים גם מעל ברזיל (רויטרס)

אחרי התבוסה לגרמניה בחצי הגמר, אפילו במשחק בין המאוכזבות על המקום השלישי ברזיל לא הצליחה להחזיר את הנבחרת שלה מההלם, והיא הפסידה 0-3 לנבחרת ההולנדית, שסיימה במקום השלישי - אחרי שבמונדיאל הקודם היא סיימה במקום השני לאחר שהפסידה בגמר לספרד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתחילת המונדיאל, ברזיל הייתה הנבחרת הפייבוריטית להניף את גביע העולם, בפעם השישית. יתרון הביתיות של הנבחרת לצד החולשה היחסית של הנבחרות מאירופה גרמה לברזילאים לחשוב שהפעם הגביע יהיה שלהם, אבל את החלומות ניפץ ההפסד הכואב לגרמניה בחצי הגמר - לא פחות משבעה שערים הבקיעו הגרמנים לשער של ברזיל, והכניסו את המדינה לאבל ולהלם.

הולנד, שהפסידה בחצי הגמר לארגנטינה, נפגשה אמש עם ברזיל למשחק המאוכזבות. כבר בדקה השלישית ואן-פרסי כבש פנדל לזכות הכתומים, ובדקה ה-17 בלינד קבע 0-2. זאת הייתה תוצאת המשחק עד הדקה ה-91, אז ווינאלדום קבע את תוצאת המשחק - 0-3.

שיאו של מונדיאל 2014 יגיע לשיאו הלילה, אז יתמודדו בגמר גביע העולם ארגנטינה וגרמניה. שני המנהיגות משתי המדינות - אנגלה מרקל וכריסטנה קירשנר, צפויות לעודד את נבחרותיהן באיצטדיון המרקנה בריו דה-ז'ניירו. גרמניה מעולם לא זכתה בטורניר כמדינה מאוחדת, אלא רק כמערב גרמניה (הפעם האחרונה הייתה ב-1990), וארגנטינה מצידה משחקת בגמר גביע העולם בפעם הראשונה מזה 24 שנים.