גרמניה השפילה את ברזיל 1:7 ועלתה לגמר המונדיאל

נבחרת ברזיל סופגת את התבוסה הגדולה בתולדותיה, דווקא בחצי גמר המונדיאל: נבחרת גרמניה הדהימה את המארחת עם 1:7, ועלתה על חשבונה. מירוסלב קלוזה כבש את שערו ה-16 והפך למלך שערי המונדיאל בכל הזמנים

מלך השערים. קלוזה (רויטרס)

ברזיל אמנם חסרה את הקפטן שלה טיאגו סילבה הבלם ואת הכוכב הגדול ניימאר, אך גם בנבחרת ברזיל אף אחד לא ציפה לתבוסה שכזו, הגרועה בתולדותיה של הנבחרת מדרום אמריקה. 1:7 מדהים לגרמניה שעלתה לגמר ומחכה שם להולנד או ארגנטינה. שחקנה של גרמניה מירוסלב קלוזה כבש והפך למלך שערי המונדיאל בכל הזמנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כבר אחרי 10 דקות האוהדים הברזילאים הנלהבים השתתקו. תומס מולר בעט לרשת מתוך הרחבה לאחר קרן מוצלחת והעלה את הגרמנים ליתרון. את השער השני כבש מירוסלב קלוזה הוותיק אחרי מתפרצת, שערו ה-16 של החלוץ הגרמני שהפך בכך למלך שערי הטורניר בכל הזמנים, על חשבון רונאלדו הברזילאי.

החל מהדקה ה-24, העצב הברזילאי ביציעים הפך לתדהמה, אחר כך לבכי ממש של כמה אוהדים. קרוס כבש שני שערים קלילים בשלוש דקות מול ההגנה החלשה של ברזיל, סמי חדירה הוסיף עוד אחד , 5:0 מדהים לגרמניה אחרי חצי שעה בלבד.

שחקני נבחרת ברזיל ירדו לחדרי ההלבשה בהפסקה לקול שריקות בוז רמות של הקהל המתוסכל, שהחל להריע דווקא לגרמנים. במחצית השניה שורלה המחליף הוסיף עוד צמד, ואוסקר כבש שער שלא ניחם אף אחד בברזיל ההמומה.