סין: אישה הרה נפלה לפסי רכבת וניצלה בנס

יו יאנג מאי התכופפה לראות אם הרכבת התחתית באה, חשה סחרחורת ונפלה אל הפסים. נהג הרכבת, שנכנס לרציף, הבחין בה לחץ בחוזקה על בלמי החירום והצליח לעצור בשנייה האחרונה לפני שדרס אותה. "פתאום מצאתי את עצמי שוכבת לפני הרכבת", שחזרה יו והוסיפה: "בלשון המעטה חשתי מבוהלת"

"מצאתי את עצמי מול הרכבת". יו (יוטיוב)

אישה בהריון סבלה מסחרחורת ונפלה על פסי הרכבת התחתית בבייג'ין. נהג הרכבת, שהבחין באישה, בלם ברגע האחרון וחייה ניצלו בנס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יו יאנג מאי, תושבת בייג'ין בת 31, סיפרה כי הייתה להוטה לחזור לביתה אחרי שחשה בעייפות וציפתה בכיליון עיניים לרכבת שאחרה לבוא. "נראה שלרכבת לוקח זמן ארוך מהרגיל, ועקב ההיריון חשתי מעט חסרת יציבות", תיארה מאי.

לאחר ששמעה רעשים, היא נשענה קדימה, בניסיון לראות האם הרכבת מתקרבת - ואז נפלה. "זה היה שילוב בין העייפות לבין המשקל העודף שאני סוחבת, ופתאום מצאתי את עצמי שוכבת לפני הרכבת", שחזרה יו. "בלשון המעטה אפשר להגיד שהייתי מבוהלת".

למרבה המזל, נהג הרכבת, בניגוד לנוסעים שעמדו בהלם וצפו במחזה, הגיב במהירות. הוא לחץ בחזקה על בלמי החירום, והצליח לעצור בקול חריקה, בשנייה האחרונה לפני שהרכבת עברה מעל גופה של יו. "אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה לו הוא לא היה פועל במהירות כזו" ציין דובר הרכבת התחתית.

גובהה של הרכבת, והזווית בה נפלה האישה, הובילו לכך שהיא הצליחה לצאת מהתקרית ללא פגע. הרופאים שבדקו אותה לאחר מכן אמרו כי לא נגרם לה או לתינוקה כל נזק.