בריטניה: אישה ילדה באמצע ההרחוב

אישה בהיריון מתקדם כרעה ללדת מחוץ למרכז קניות בברמינגהם, ובתוך דקות הפכו העוברים ושבים לקהל צופים באירוע המרגש, כשחלק נרתמים לסייע. אנשי הביטחון וצוותי הרפואה שהוזעקו למקום החזיקו סדינים בכדי להעניק פרטיות לאם הטרייה. "היא לא חשבה שהלידה עומדת להתרחש", סיפרה חברתה

כרעה ללדת באמצע הרחוב (ארכיון) (AP)

התקשורת הבריטית סוערת בעקבות אישה אחת, ולידה לא שגרתית. עשרות בני אדם עצרו את שגרת יומם והתאספו ברחוב - חלק כדי לסייע ואחרים כדי לחזות - באישה שכרעה ללדת אתמול (ג') מול מרכז קניות הומה אדם בעיר ברמינגהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האישה, שהייתה בשלב מתקדם בהיריונה, יצאה למסע קניות יחד עם חברתה, כשלפתע חשה בכאבים ותוך זמן קצר הבינה כי תהליך הלידה החל. "היא הרגישה רק דקירות בהתחלה", סיפרה חברתה של האם הטרייה. "היא לא חשבה שהלידה ממש עומדת להתרחש".

עד מהרה הפכו הקונים במרכז הקניות לקהל בהצגה הכי טובה בברמינגהם. אנשים שלפו מכיסם את מכשירי הטלפון הסלולרי שהיו ברשותם בכדי לצלם את הלידה, אחרים סייעו בהחזקת סדינים בכדי להסתיר את האם הטרייה.

"היו כאלו שהריעו ואף השאירו כסף לאם - כדי שתקנה משהו לתינוק", סיפרו עדי ראייה שנכחו באזור. לבסוף, אנשי הצוות הרפואי שהגיעו למקום שהבחינו כי האישה מצויה בשלב מתקדם בתהליך, והחליטו לסיים את הלידה באמצע הרחוב ולהוציא את התינוק.

אנשי הביטחון במרכז הקניות הצטרפו אף הם למחזיקי הסדינים, כדי לספק מעט פרטיות ליולדת. "מצבה טוב, כך גם מצבה של התינוקת", הודיעו אנשי הצוות הרפואי. "האנשים שלנו יודעים לקבל החלטות נכונות בשטח בהתאם למצבו של המטופל - וכך קרה גם כאן", אמרו.