הטרמפיסט המסתורי: גבר נתלה על שמשת מכונית שנסעה בכביש המהיר

רבות דובר על הסכנות האורבות לטרמפיסטים, אך התמונות מארה"ב הדהימו את כל מי שצפה בהן: עשרות נוסעים שחלפו בכביש המהיר בצפון קרוליינה לא האמינו למראה עיניהם כשהבחינו בגבר תלוי על חלקה האחורי של מכוניות במהלך נסיעה. במשטרה חוקרים את התקרית המוזרה, אבל זהות הגבר עדיין לא ידועה והרכב טרם אותר

עשרות נהגים שנסעו בשבת האחרונה על כביש 77 במדינת צפון קרוליינה שבארה"ב, נדהמו למראה גבר הנאחז בתא המטען של מכונית שנוסעת במהירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העובדה שמדובר באחד הכבישים הבינעירוניים המהירים במחוז רק הגבירה את פליאתם של הנהגים, למראה האיש התלוי על השמשה האחורית של הרכב הנוסע. "הילדים פתאום אמרו לי 'היי, מישהו אוחז במכונית הזו' ואני חשבתי לעצמי מה לעזאזל?!'", סיפרה ברנדה קרוז, שנסעה מאחורי המכונית והספיקה לתעד את האירוע במצלמת הטלפון הנייד שלה. "בהתחלה חשבנו שאולי זו בובה, אבל, לא - זה היה בנאדם אמיתי לגמרי".

עדי ראייה נוספים לאירוע סיפרו כי הצעיר נותר תלוי על חלקה האחורי של המכונית במשך דקות ארוכות, עד שהצליח לשבור באגרופו את שמשת הרכב ולזחול פנימה.

במשטרה המקומית התקבלו מספר דיווחים על אודות התקרית המשונה, אך חיפושים אחר המכונית המדוברת הסתיימו בלא תוצאות. גורמים המעורים בחקירה מעריכים כי הטרמפיסט המוזר ונהג הרכב מכירים זה את זה, ככל הנראה על רקע תאונת דרכים שבה היו מעורבים השניים.

במקביל, נבדקות עדויות שלפיהן מי שנהג ברכב הייתה אישה, כשלצדה פעוט.