האפיפיור ו"המלאך" בפגישה מרגשת בצד הדרך

פרנציסקוס עשה את דרכה חזרה לוותיקן, כשלפתע פגש משפחה שהניפה שלטים וביקשה ממנו לעצור. "תעצור כאן ותפגוש מלאך שמחכה לך", אמרו לו בני המשפחה. בקשתם התגשמה - אל מול עיני המצלמה הביתית

עצירה מבורכת: האפיפיור פרנציסקוס נסע בתחילת השבוע בדרך צדדית באיטליה, כשלפתע הבחין בהתגודדות של מעריצים שחיכו לו והניפו שלטים. "בבקשה, האפיפיור, תעצור כאן ותפגוש מלאך שמחכה לך", נכתב על אחד השלטים שהחזיקו המאמינים. "הכס הקדוש" הורה לשיירה לעצור ואז החל מפגש מרגש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בוא ותברך את רוברטה הקטנה", ביקשו בני משפחה שעמדו בצד הדרך עם ההמון מהאפיפיור כשהם מכוונים אל צעירה נכה שמרותקת לכיסא גלגלים. ואכן כך עשה מנהיג העולם הנוצרי - עם יציאתו מהרכב, ניגש האפיפיור ישירות לרוברטה הצעירה, נישק אותה על מצחה ובירך אותה, לקול תשואות הנוכחים.

לאחר מכן, בירך את שאר חברי משפחתה ובירך גם את צעירת הנוכחים - תינוקת בת מספר חודשים - והמשיך בדרכו. המשפחה הנרגשת הפיצה לאחר מכן את סרטון המפגש ברשת, ואף הציבה שלט בכניסה לביתם: "תודה רבה לך".

עצר לברך גם תינוק (AP)
האירוע התרחש כש"הכס הקדוש" היה בדרכו חזרה מביקור במחוז קלבריה הדרומי, שם הקדיש את עיקר נאומו למאבק במאפיה ובפשע המאורגן.