אסון באוסטרליה: בן 7 נקבר תחת השלג ומת

טרגדיה לבני משפחה שבילו בחופשת סקי בהר ביולר שבאוסטרליה. שניים מילדי המשפחה שיחקו בשלג, עד שערימת שלג שנמס נפלה מגג הבקתה על אחד האחים. לאחר חיפוש ממושך נמצא הילד כשהוא מחוסר הכרה, אך מאמצי ההחייאה לא סייעו והרופאים נאלצו לקבוע את מותו

אילוסטרציה (רויטרס)

חופשת הסקי הסתיימה באסון: ילד בן 7 ששיחק עם אחיו באתר סקי באוסטרליה, נקבר תחת ערימת שלג - ומת. הילד, שהגיע עם הוריו ואחיו לחופשת סקי בהר ביולר שבדרום מזרח אוסטרליה, נמצא לאחר שעתיים של חיפושים. הוא הלך לשחק לבדו ונקבר תחת ערימת השלג שככל הנראה נפלה מגג הבקתה שבה שהו הוא ומשפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המשפחה יצאה ליום כיף בחוץ, והילדים בנו אנשי שלג מחוץ לדלת הבקתה. בשלב מסוים נפרד הילד מהוריו ואחיו, והם לא ראו לאן התרחק. לפני שהזעיקו את כוחות החיפוש, חיפשו ההורים בעצמם את הילד, אך ללא הועיל.

סמוך לשעה 18:30 נמצא הילד כשהוא מחוסר הכרה וקבור תחת שכבה עבה של שלג. הוא הובא לבית החולים הסמוך לאתר, שם ביצעו הרופאים מאמצי החייאה, אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו של הילד מדום לב. מזג האוויר באוסטרליה הולך ומתחמם, וזה ככל הנראה מה שגרם לשלג ליפול מגג הבקתה.

מנהל אתר הסקי בהר ביולר, טרי ראיין, הבהיר כי על המבקרים באתר להיות מודעים לסיכונים ולנקוט באמצעי זהירות. "זוהי טרגדיה נוראה", אמר ראיין. "תפילותינו ומחשבותינו נמצאות עם משפחתו של הילד הצעיר".