ניצלה שניות לפני מוות ודאי

עובר אורח התריע בפני המשטרה בעיר בדרום ארה"ב על אישה ששוכבת על פסי הרכבת, ושוטר צעיר שנענה לקריאה הגיע למפגש הכביש עם המסילה. הוא תפס את רגליה ומשך אותה מהמסילה – ומיד לאחר מכן רכבת משא עברה על הפסים במהירות. מפקדו הגדיר אותו כגיבור, אך השוטר עצמו הצטנע וסירב להתראיין לתקשורת

השוטר מושך את האישה מהמסילה (יו-טיוב)

דרמה על פסי הרכבת: שוטר במדינת טקסס שבארה"ב משך בקור רוח אישה שניסתה להתאבד ונשכבה על פסי הרכבת שניות לפני שרכבת משא ארוכה עברה במהירות על הפסים - ובכך הציל אותה ממוות בטוח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במשטרת העיר ריצ'מונד שבדרום ארה"ב התקבלה קריאה על אישה ששרועה על הפסים, והשוטר רמון מוראלס הגיע עם הניידת שלו למחסום שם נשכבה האישה, כשהפעמונים המתריעים על ביאת הרכבת כבר צילצלו.

בקור רוח ותוך שהוא עצמו עומד סנטימטרים ספורים מהמסילה, הוא משך את האישה מהרגליים תוך שהיא עדיין שוכבת, במרחק בטוח מהרכבת שעברה שניות לאחר מכן. האישה עצמה הייתה מאוד נסערת והמשיכה לצעוק ולשכב על הרצפה גם אחרי שנמשכה מהמסילה. את הצילומים מהזירה פרסמה המשטרה, מתוך המצלמה המותקנת באופן קבוע בניידת.

השוטר, חייל מארינס לשעבר בן 27, סירב לבקשות של כלי תקשורת שונים בטקסס להתראיין על האירוע. מפקדת המשטרה שיבחה אותו על תפקודו: "הוא גיבור", אמר לתקשורת מפקד המשטרה המקומית.

New layer...