ארה"ב: יצאה לריצת בוקר - ומצאה תינוקת בשיחים

בעיר יוסטון בארה"ב חיפשו שעות אחרי תינוקת בת 8 חודשים שנעדרה לאחר שהרכב בו שהתה נגנב. תיירת מוויטנאם מצאה אותה בין השיחים בזמן ריצה קלה: "אני לא גיבורה, רק בת מזל שמצאתי אותה והחזרתי אותה להוריה", סיפרה

הילדה נמצאה בין השיחים (DAILY NEWS)

"פתאום שמעתי קול אנושי מבין השיחים": הונג נגויין, תיירת וויטנאמית בת 34, יצאה אתמול (ב') לריצת בוקר ביוסטון, ארה"ב, ולפתע גילתה את התינוקת הנעדרת שכל העיר חיפשה אחריה במשך שעות רבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נגויין לא הייתה מודעת למה שהתרחש שעות ספורות קודם לכן: אלמוני גנב רכב מתחנת דלק ומצא בתוכו את ג'נסיס היילי, תינוקת בת שמונה חודשים. האם המבוהלת, שיצאה לרגע על מנת לשלם, הזעיקה את המשטרה שפתחה במבצע רחב היקף לאיתור התינוקת. המכונית הגנובה נמצאה בקרבת מקום, אך השוטרים ראו שהתינוקת והכיסא חסרים.

לא רחוק משם, שמעה לפתע נגויין בכי מן השיחים. היא עקבה אחרי הצלילים עד שמצאה כיסא תינוק לרכב בתוך שיח - ובתוכו ישבה ג'נסיס הקטנה. "הבנתי שאלו לא קולות של חיה, אלא של בן אדם", סיפרה לרשת NBC, לאחר שהזעיקה כמובן את המשטרה. הילדה הועברה במצב טוב לבית חולים מקומי לבדיקות.

"חשבתי שמישהו נטש אותה - הייתי מודאגת מאוד, וזה היה מפחיד", הוסיפה נגויין, שלא ידעה כי התינוקת הושארה שם על ידי שודד הרכב. "אני לא גיבורה, רק בת מזל שמצאתי את התינוקת והחזרתי אותה להוריה".

שון סילבסטר, חוקר במשטרה המקומית, אמר כי על סמך צילומי האבטחה בתחנת הדלק האם הייתה "במרחק שניות מהרכב כשהיא ראתה מישהו אחר נכנס לרכב, והיא הגיבה בבהלה".

אלברט פיזאנה היה בין השוטרים שהוזעקו למקום שבו נמצאה התינוקת. הוא מיד אימץ אותה לחיקו על מנת להרגיע אותה. "בכל פעם שאנחנו מאתרים תינוקת בחיים, זו תחושה נפלאה - זה גורם לי לרצות ללכת הביתה ולחבק את הילדים שלי", אמר. "איך מישהו יכול לעשות משהו כזה? אני לא מבין".