משחק המזומנים שמסעיר את לונדון

אחרי ששיגע את סן פרנסיסקו, המיליונר ג'ייסון בוזי צירף לחגיגה גם את תושבי לונדון. אזרחי בירת אנגליה האפרורית השתתפו במשחק "חפש את המטמון" הוירטואלי שבו פצח המיליונר באמצעות הטוויטר. "זה פשוט כיף, הוא יוצר תחושה של קהילתיות", סיפרה אחת מהזוכות המאושרות

מעטפות הכסף שמשגעות את לונדון (AP)

תושבי לונדון הצטרפו למשחק: 20 מעטפות שבכל אחת מהן 50 ליש"ט הוחבאו בגני קנסינגטון ובהן רמזים, הועלו לטוויטר על ידי המיליונר ג'ייסון בוזי שסחף אחריו את בירת אנגליה ברוח השובבית של מדריך בתנועת נוער.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בוזי טמן את המעטפות, לאחר שביצע אקט דומה בסן פרנסיסקו לפני כחודש. סאם ווילסון המתגוררת במזרח לונדון, היתה הראשונה שמצאה מעטפה מבין אלו שהחביא המליונר הנדיב. "הרמז הראשון היה 'המקום שבו הירוק פוגש את הכחול'", סיפרה ווילסון בעניין המעטפה שנמצאה בלילה שבין שישי לשבת. "חשבתי לעצמי, למה שיזכירו צבעים כשמדובר בלונדון (האפורה בדרך כלל)? לכן, מיד הבנתי שמדובר בטיוב, הרכבת התחתית של לונדון, וכי הוא התכוון לקו פיקדילי שפוגש את קו הדיסטריקט", הסבירה.

הרמז השני שהטמין בוזי,  "עיר מאוגדת בקליפורניה שחולקת את אותו השם", התייחס לגני קנסינגטון, ואילו הרמז האחרון שהועלה בטוויטר ביום שבת בבוקר היה: "מקום בו מתרחשת סצנה באחד מסרטי הילדים המוכרים ביותר". לאחר מכן התברר כי הרמז התייחס לסיפורו של לפיטר פן.

מחפשים רמזים בטוויטר (רויטרס)

פעילות קהילתית נחמדה ומכניסה ליום המנוחה

ווילסון הגיעה לגנים בשעה 10:00 בבוקר, לאחר שסיימה את ארוחת הבוקר עם אמה. כשנשאלה לסיבה שבגללה החליטה לשתף פעולה עם המשחק הוירטואלי אמרה כי לא חשבה שהיא יכולה להפסיד מכך. "במקרה החמור ביותר - חשבתי , אבלה יום בשמש" אמרה . "הגיעו כמה אנשים, אבל כולם חיפשו במקומות ברורים מדי. עברתי ליד גזע עץ ואמרתי לעצמי - יכול להיות שזהו מקום טוב שבו הוסתרה המעטפה".

את הכסף, ווילסון מתכננת להוציא במהלך חופשה בלאס ווגאס, לשם היא מתכוונת לנסוע עם אמה לכבוד יום הולדתה ה-60. "זה ממש כיף , זה רעיון מצוין, הרבה אנשים טוענים שהוא היה צריך לתת את הכסף לצדקה, אבל הוא כבר עושה את זה, לכן זה פשוט כיף. היו כאן המון אנשים, זה נותן תחושה של קהילתיות".

ווילסון איננה היחידה שהודתה לבוזי על המשחק המהנה במיוחד. במהלך הימים האחרונים הצטרפו עוד 19 בריטים מאושרים שזכו בפרס שהבטיח בוזי, שידוע יותר בכינויHIDDENCASH@ - שם המשתמש של חשבון הטוויטר שהפעיל.