מונדיאל: קולומביה בדרך לשמינית הגמר

נבחרת קולומביה כמעט והבטיחה את מקומה בשמינית גמר המונדיאל, לאחר שניצחה את נבחרת חוף השנהב 1-2. המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 0, אך במחצית השנייה הובקעו 3 שערים

הקולומביאנים ניצחו פעמיים ברציפות (AP)

עוד נבחרת מבטיחה את מקומה בשמינית גמר המונדיאל: הערב (ה') ניצחה נבחרת קולומביה את חוף השנהב בתוצאה 1-2. מדובר בניצחון שני ברציפות עבור הקולומביאנים, שמתקדמים צעד אחד נוסף אל עבר גביע העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשחק החל במחצית מאופסת ודלה באירועים. האירוע המעניין ביותר במחצית הראשונה היה בעיקר הכדור הענק שנזרק מהיציע והפריע למהלך המשחק.

בדקה ה-60 נכנס למשחק הכוכב הבלתי מעורער של חוף השנהב, דידיה דרוגבה . דווקא בדקה ה-64 הגיע הרגע המיוחל מבחינת קולומביה, כשג'יימס רודריגז, קשרהּ של מונאקו, נגח כדור קרן לרשת של חוף השנהב, ונתן את האות לחגיגות של עשרות אלפי האוהדים הקולומביאנים ביציעים.

הגול העיר את הנבחרת האפריקנית, ששבה לתקוף גלים גלים את השער הקולומביאני. הקולומביאנים עקצו עם התקפה מתפרצת, בה מצא את עצמו הקשר קונטרו מול השוער מחוף השנהב ובעט כדור שטוח שחדר לרשת והעלה את קבוצתו ל-0-2.

חוף השנהב הצליחה לצמצם עם שער של ג'רביניו, שפרץ מאגף שמאל, היתל בכמה שחקני הגנה קולומביאנים, ובעט כדור לפינה השמאלית של השער.