ישראלי נהרג בהתרסקות מטוס קל בניו יורק

חנן שושני בן ה-53, אב לחמישה וסב לשניים, יצא לטיסה קצרה בשמי לונג איילנד, ניו יורק - אך התרסק בחצר בית. אחיינו ספד לו: "הוא היה אדם ידוע בקהילה, תמיד חייך ועזר, הוא היה מלאך". משפחתו פועלת על מנת להביא את גופתו לישראל

חנן שושני, ישראלי-אמריקני בן 53 המתגורר בניו יורק, נהרג אתמול (ג') לאחר שהמטוס הקל בו טס התרסק לחצר בית בלונג איילנד. שושני, שהיה היחיד על המטוס, הותיר אחריו חמישה ילדים ושני נכדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח ב"דיילי ניוז" הניו יורקי, המטוס פספס במעט את הבית בו שהו אם ובנה התינוק. המטוס הקל פגע בבריכה וגרם להרס רב בחצר. אחד מחלונות הבית התנפץ, וזכוכיות רבות עפו לעבר עריסתו של התינוק, שלא נפגע. "האם בדיוק הייתה במקלחת", סיפר אחד השכנים, "והילד ישן כל הזמן".

שושני נולד בתל אביב וניהל חנות לבגדי ילדים ברובע הברונקס. אתמול בבוקר הוא יצא לטיסה קצרה בשמי לונג איילנד - ממנה לא שב. משפחתו פועלת על מנת להחזיר את גופתו לישראל. אחיינו, תומר טל מברוקלין, סיפר כי שושני היה טייס חובב במהלך שבע השנים האחרונות.

הטייס דיווח: "אין לי ראות, צריך עזרה" (CBS)

"צריך עזרה"

"הוא עמד לקחת משהו עבור המטוס שלו משדה התעופה, אבל לא חזר - המשפחה הרוסה", אמר טל. "הוא היה אדם ידוע בקהילה, תמיד חייך ועזר, הוא היה מלאך".

רשות הביטחון התעופתי האזורית החלה בחקירת ההתרסקות. על פי התחקיר הראשוני הטייס דיווח בקשר, רגע לפני ההתרסקות, וטען: "אין לי ראות, צריך עזרה".

אתמול נהרג גולש אוויר מישראל בתאונה שאירעה במהלך תחרות גלישה אווירית בצפון פורטוגל, ככל הנראה בזמן שניסה להנחית את הגלשן אותו הפעיל. הגולש, משה ולנסי בן ה-42, הותיר אחריו אישה ושני ילדים. ולנסי, עובד היי טק במקצועו, היה חבר נבחרת ישראל בגלישת אוויר.