פגישת המחזור הסתיימה ברצח: בני זוג נורו למוות בידי בעלה לשעבר של האישה

לאירוע מסיבת המחזור של התיכון בו למדה החליטה לורי מור להופיע עם בן זוגה הטרי בחודשים האחרונים. הזוגיות המאושרת של השניים צרמה לבעלה לשעבר, שהופיע על רחבת הריקודים והספיק לירות בשניים למוות לפני שנורה בעצמו בידי אחד החוגגים במקום. "מניין ההרוגים היה יכול להיות גבוה יותר", סיכם מפקד המשטרה

התמונה שהכעיסה את הרוצח (פייסבוק)

רצח כפול על רחבת הריקודים: פגישת מחזור חגיגית בארה"ב נקטעה באופן טראגי, לאחר שאחת המשתתפות ובן זוגה נורו למוות בידי בעלה לשעבר של האישה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני התקרית הספיקה לורי מור בת ה-33 לדגמן זוגיות מאושרת עם בן זוגה החדש, לאנס גריפל בן ה-36. השניים עמדו על רחבת הריקודים באולם הספורט של בית הספר שבו למדה במדינת אילינוי, כשלפתע הגיח בעלה לשעבר וירה בשניים בראשם מטווח קצר לעיני מאות חוגגים. סוכן FBI לשעבר שהיה בין החוגגים הפגין קור רוח כשהצליח לירות לעבר האיש ולהרוג אותו.

"אפשר לתהות מה היה קורה אם הוא לא היה שם בעת הירי", אמר מפקד המשטרה המקומית, דיק גנסצ'ו. "אבל די ברור שבמקרה כזה מניין ההרוגים באירוע היה עולה".

מחקירת המקרה עד כה עולה כי הרוצח, ג'ייסון מור, לא הצליח להתגבר על גירושיו מאשתו מאז חודש מארס 2013. על פי הערכות המשטרה, תמונה שפרסמה בשבוע שעבר האישה בעמוד הפייסבוק שלה, שבה היא נראית מחויכת עם בן זוגה החדש, היא שהובילה את בעלה לשעבר לבצע את המעשה הנורא.