ניו יורק: שוטר בחופשה הציל קשיש מפיצוץ. צפו

מצלמות האבטחה תיעדו כיצד קשיש שהתנגש בתחנת דלק לאחר שלקה בהתקף חולץ ברגע האחרון, לפני שרכבו עלה בלהבות ענק. "זה קרה כל כך מהר, היה קשה לחשוב. פשוט הגבתי", סיפר השוטר שהפך לגיבור

גיבור ולא במדים: ג'ון א. וציו, שוטר מניו יורק, ארה"ב, מילא את תפקידו גם בחופשה והציל אזרח ותיק משריפה בתחנת דלק ביום שלישי האחרון - רגע לפני פיצוץ עז. מצלמות האבטחה שהוצבו סמוך לתחנה תיעדו כיצד הקשיש חולץ מהלהבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד נראית מכונית שנכנסת לתחנת דלק ופוגעת במשאבה, ובתוך שניות המשאבה ושתי המכוניות הסמוכות לה עלו באש. על פי דיווחי המשטרה, האזרח שפגע בתחנה ספג הלם כתוצאה ממחלת הסכרת ובשל כך לא הצליח לשלוט על הרכב.

וציו, לבוש בבגדים אזרחיים, עמד ליד המשאבה ברגע הפגיעה והחל לברוח מהמקום. לפתע שב וציו על עקבותיו ורץ אחורה על מנת לחלץ את הנהג מהרכב, שניות ספורות לפני שהלהבות התפשטו. לאחר מכן עמד וציו בקרבת מקום והורה לאנשים להתרחק ממכוניתו, בה היה מונחת תחמושת דליקה.

וציו נפצע קל מנפילת המשאבה על רגלו, והנהג נפצע קל גם הוא. "זה קרה כל כך מהר, היה קשה לחשוב, אני פשוט הגבתי", סיפר וציו לאחר מכן. השניים קיבלו טיפול רפואי בסמוך לזירה, ווציו קיבל תודות רבות גם מהנהג וגם מעוברי אורח ששיבחו את תפקודו.