גם בחלל חוגגים את המונדיאל: "שהטוב ינצח"

בין מאות מיליוני הצופים במשחקי גביע העולם בכדורגל יהיו גם אסטרונאוטים מתחנת החלל הבינלאומית, שיעודדו את קבוצתם ממרחק של מאות קילומטרים מעל פני הקרקע. החברים לצוות יהפכו ליריבים כשיעודדו נבחרות מתחרות, אך כולם הצטרפו לאיחול לטורניר מצוין עם כדורגל טוב

הערב (ה') ייפתחו משחקי גביע העולם בכדורגל בברזיל, וברחבי כדור הארץ נרשמת דריכות וציפייה רבה. אך לא רק על פי הקרקע האוהדים נרגשים - גם האסטרונאוטים בחלל מעודדים את נבחרותיהם ומתכוננים לצפייה מרחוק במשחקים, ואפילו משתעשעים בעצמם בכדורגל באפס כוח משיכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האסטרונאוטים ריד וייסמן וסטיב סוונסון מארה"ב ואלכסנדר גרסט מגרמניה, שנמצאים בתחנת החלל הבינלאומית, יעודדו את הנבחרות שלהם  ממרחק של 370 קילומטרים מכדור הארץ. החברים לצוות יהפכו ליריבם לפחות לשבועות הקרובים, כשנבחרותיהם יתמודדו זו מול זו בבית המוקדם.

גרסט הגרמני שלח גם ברכה לכוכבי הכדורגל בכדור הארץ: "אנחנו מאחלים לכל הקבוצות בברזיל מונדיאל מצויין - תיהנו ותשחקו בבטחה ובשלום, ושהקבוצה הטובה ביותר תנצח".

וייסמן האמריקני הצטרף לברכות: "תבלו ותשחקו יפה וחזק, ואנחנו נצפה מתחנת החלל הבינלאומית". לאחר מכן התנסו האסטרונאוטים בבעיטות אקרובטיות וזינוקים שלא היו מביישים את טובי השוערים בגביע העולם.