תיעוד: המעלית נסקה והתנגשה בתקרת הבניין

מצלמת האבטחה במעלית בבניין רב קומות בצ'ילה תיעדה את רגעי האימה של גבר שמצא את עצמו בחדר סגור שנוסק מעלה ללא שליטה. בתיעוד המבהיל נראית המעלית חולפת על פני 31 קומות ב-15 שניות בלבד, עד שהיא מתנגשת בתקרת הבניין וגורמת לפציעתו הקשה של האיש

הסיוט הכי גדול של כל נוסע במעלית הוא שהכבלים האוחזים בה ייקרעו והיא תפתח בנפילה חופשית עד להתנגשות הבלתי נמנעת בקרקע. עבור תושב צ'ילה הסיוט הזה התממש, אבל עם שינוי אחד יוצא דופן: המעלית שבה נסע פתחה בדהירה לכיוון מעלה, עד שהתנגשה בתקרה. מצלמת האבטחה במעלית תיעדה את רגעי האימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון נראה הגבר, תושב סנטיאגו, כשהוא נכנס לבניין רב קומות בעיר ולוחץ על הכפתור המבוקש. דלתות המעלית החיצוניות נסגרו, אבל המעלית החלה לנוע מעלה עוד בטרם נסגרו הדלתות הפנימיות.

הגבר, ששמו לא פורסם, נראה כשהוא מנסה ללחוץ על כפתורים רבים על מנת לבלום את תנועת המעלית, אך ללא הועיל, ועד מהרה חלפה המעלית על פני 31 קומות ב-15 שניות בלבד. הסרטון המפחיד מסתיים ברגע שבו המעלית פוגעת בעוצמה בתקרה.

על פי הדיווחים בצ'ילה, הגבר חולץ מהמעלית המעוכה בסיוע כוחות כיבוי האש ופונה לבית החולים במצב קשה, כשהוא סובל משברים בגופו.