צפו: שגעון המונדיאל סוחף גם את החיות

בני אדם בכל העולם מנהלים החל מהשבוע את חייהם לפי לוח הזמנים של משחקי הגביע העולמי, אבל תמונות שמגיעות מאסיה מראות שגם החיות כבר מוכנות לאירוע. בקוריאה הדרומית צופים מקרוב אלפי סרדינים סקרנים בצוללן שמקפיץ כדור, ובתאילנד פילים צבועים בצבעי הנבחרות משחקים כדורגל נגד בני אדם

שיגעון המונדיאל מתחיל להתפשט ברחבי העולם ומגיע גם למקומות הכי פחות צפויים - מתחת למים בקוריאה הדרומית ובשדה לאילוף פילים בתאילנד. באקווריום COEX בסיאול הציג צוללן לבוש במדי הנבחרת הלאומית יכולות מרשימות מול עיניהם המשתאות של אלפי סרדינים. בסרטון הוא נראה מקפיץ כדור, כשמסביבו להקת ענק של דגים ומאחוריו כרזה שעליה נכתב "קדימה קוריאה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"גביע העולם עומד להתחיל ובמהלך המונדיאל גם האקווריום שלנו מתכונן לאירועים בהופעות מיוחדות לכבוד קבוצת הכדורגל שלנו", אמר מנהל האקווריום יונג גואן.

בתאילנד, שלא משתתפת במונדיאל, החליטו לערוך משחק לא שגרתי בחוות פילים בחבל איוטהיה וכדי לספק אווירה חגיגית יותר צבעו את הפילים בצבעי הנבחרות הלאומיות שמשתתפות בגביע העולם.

הפילים התמודדו נגד נבחרת אנושית שלה היה יתרון ברור. רק הפיל שנבחר לייצג את נבחרת גרמניה הצליח לבעוט ולהכריע את השוער של קבוצת בני האדם.

במקומות רבים בעולם מציבים על כתפיהם, כפותיהם או כנפיהם של בעלי החיים את מלאכת ההימורים סביב המונדיאל. אחרי שבפעם הקודמת היה זה פול התמנון שקיבל את האחריות לקבוע חלק מהליינים להימורים, השנה נבחרו פילים, פנדות, נמיות, גורילות ועוד להמר על המנצחים.