לאס וגאס: בני זוג ירו למוות בשני שוטרים ואזרח במסעדה והתאבדו

הגבר והאישה ירו מטווח אפס בשני שוטרים שאכלו את ארוחת הצהריים שלהם בפיצריה מקומית. לאחר מכן ברחו לחנות סמוכה, שם הרגו אזרח נוסף. בסופו של דבר שמו השניים קץ לחייהם. טרם התבהר מה הוביל למסע הירי האכזרי

שני שוטרים נהרגו. זירת האירוע בלאס וגאס (רויטרס)

גבר ואישה נכנסו הלילה (ב') למסעדה בעיר לאס וגאס שבארה"ב, שם ירו למוות בשני שוטרים שהיו במקום ובאזרח נוסף. לבסוף שמו בני הזוג קץ לחייהם. המניע שעומד מאחורי הירי טרם התבהר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השניים נכנסו לפיצרייה וירו בשני שוטרים, האחד בן 42 והשני בן 32, מטווח אפס בזמן שאכלו את ארוחת הצהריים שלהם. אחד מהשוטרים הצליח לירות בחזרה לכיוון הזוג בכוחותיו האחרונים, אך לא ברור אם הצליח לפגוע באחד מהם.

במהלך הירי אחד מהחשודים צעק "זו היא מהפכה", אולם החקירה הראשונית לא העלתה מניע מובהק למסע הירי. "אנחנו לא יודעים שום דבר על החשודים עדיין", סיפר דובר משטרת לאס וגאס.

לאחר הירי הזוג ברח לסניף של רשת "וול-מארט", שהיה סמוך לפיצרייה, שם ירו למוות באדם נוסף. אז החל להתפתח קרב יריות בין הזוג למשטרה שהוזעקה למקום שבסופו הגבר והאישה שמו קץ לחייהם.

"זהו יום טראגי", אמר השריף המקומי דאג גילספי במסיבת עיתונאים שכינס לאחר הירי. "אך עדיין יש לנו קהילה להגן עלייה ואנחנו נעשה את זה בראש מורם אך עם ריקנות בלב".