אוסטרליה: שאריות אדם נמצאו בתנין

בתום מצוד שבו השתתפו עשרות שוטרים וסיירים, חוסלו שני תנינים שעל פי החשד אחד מהם תקף אדם שטייל עם משפחתו בשמורה באוסטרליה. השוטרים נחרדו לגלות בגופו של התנין שרידי אדם - ככל הנראה של הנעדר

אימה באוסטרליה: כוחות ההצלה במדינה ערכו ביממה האחרונה חיפושים אחר אדם שנעדר לאחר מפגש מחריד עם תנין עצום ממדים. כוחות המשטרה איתרו את הזוחל, הרגוהו ובגופו מצאו שאריות אדם, שעל פי החשד שייכות לאיש אחריו נערכו החיפושים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגבר בן ה-62 הותקף ביום שבת על ידי התנין בשעה שהיה עם בני משפחתו בנחל בפארק הלאומי "קאקאדו", דרום מזרחית לעיר דארווין. התנין, שאורכו על פי המשטרה היה קרוב לחמישה מטרים, תקף את האיש, תפס אותו וברח יחד עמו מהמקום, כשרעייתו ובנו צופים בזוועה המתרחשת לנגד עיניהם.

אמש, לאחר חיפושים קדחתניים, אותרו שני תנינים במרחק של קילומטר וחצי מהמקום שבו התרחשה התקיפה. הם נורו למוות על ידי כוחות ההצלה שנתקלו בהם ונלקחו לבדיקה במעבדה של פתולוג משטרתי. לאחר נטילת דגימות ראשוניות, נחרדו החוקרים לגלות כי בקיבתו של אחד התנינים נמצאו שרידי אדם שככל הנראה שייכים לנעדר.

"במהלך שעות היום סיירים של שמורת קאקדו המומחים בזיהוי התנהגות תנינים הצליחו לאתר שניים מהם באזור", סיפר סמל אנדרו הוקינג, נציג המשטרה באזור. "הם נורו ונהרגו, ומאוחר יותר הצלחנו לאתר שאריות אדם באחד מהם. הדגימות נלקחו כעת לזיהוי נוסף".

הוקינג סיפר כי בניגוד לסברה הראשונה, האיש לא הותקף בשעה ששחה במימי הנהר אלא כשהיה מחוץ למים. הוא הוסיף כי חקירת המשטרה נמשכת על מנת לגלות מה גרם לתקיפה המחרידה.