צפו בהמצאה החדשה: הקורקי-מזוודה

זה עדיין בחיתוליו, אבל החזון כבר כאן: איכר סיני שעשה הסבת מקצוע ל"ממציאן" בישר על יצירתו החדשה – "הקורקי-מזוודה". המזוודה המחוברת לקורקינט בעל שלושה גלגלים תוכל לנסוע, ואתם תוכלו לקחת טרמפ ולהתיישב עליה

נמאס לכם לסחוב את המזוודה על הגלגלים לשדה התעופה? ייתכן שבקרוב היא תוכל לסחוב אתכם. הכירו את ההמצאה החדשה בסין: הקורקי-מזוודה. איכר סיני שהפך לממציא, הציג לסוכנויות הידיעות את המזוודה הממונעת שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הממציא, בשנות ה-60 לחייו, נולד למשפחה חקלאית, אך פיתח עניין במכניקה מגיל צעיר. הוא בילה כמעט עשר שנים בפיתוח הרעיון שמשלב בין קורקינט ומזוודה, והוציא לטובת המיזם כמעט 160 אלף דולר.

הקורקי-מזוודה, בעל שלושת הגלגלים, שוקל שבעה קילוגרמים והוא יכול להגיע למהירות של עד 20 קילומטרים בשעה. חיי הסוללה של הקורקי-מזוודה מגיעים לחמש עד שש שעות, וכדי לטעון את הסוללה יש להסיר אותה מהמזוודה ולחבר אותה למטען החשמל.

"אני די אופטימי באשר להתפתחות העתידית של ההמצאה הזאת", אמר הממציא. "ראשית, זה קל לנשיאה. שנית, זה יימכר במחיר נמוך. בנוסף, זה יפתור כמה בעיות שהמדינה שלנו עומדת בפניהן, כמו תנועה כבדה ובעיות חניה. ולבסוף, זה לא יגרום לשום זיהום סביבתי או רעש".