צפו: האוהד הכי מסור של נבחרת ברזיל

הוא חי בבית בצבעי הלאום, מגיע לעבודה בחליפה כחולה-ירוקה-צהובה, ונוסע לשם במכונית בצבעי הדגל הברזילאי - שיוצאת מהחניה הצבעונית. למה? הכל בגלל הבטחה בת 20 שנה. ובברזיל, הבטחות צריך לקיים

בעוד שבוע וחצי תישמע שריקת הפתיחה של גביע העולם בכדורגל והתקשורת שכבר החלה למלא את רחובות ברזיל, מצאה את האוהד הנאמן ביותר לנבחרת המקומית. נלסון פוואוטי לובש ב-20 השנים האחרונות אך ורק בגדים בצבעי הנבחרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פוואוטי, עורך דין במקצועו תושב סאו פאולו, לובש כחול-ירוק-צהוב (וגם לבן למען האמת) אפילו בדיונים הנערכים בבית המשפט. גם כשהוא הולך לישון, מחכה לו פיג'מה בצבעים המזוהים עם בירת הסמבה הדרום-אמריקנית. אבל המנהג הטוטאלי לא נגמר בבגדים. גם קירות ביתו של פוואוטי צבועים בצבעי הלאום, וכך גם שתי המכוניות שלו.

המצעים, הכובעים והחליפה באותם הצבעים (רויטרס)

"מרגיש פטריוט"

למה אדם שפוי צובע את חייו בצבעי הלאום בלבד? פוואוטי סיפר שבשנת 1994 הוא נשבע לפני משחק הגמר במונדיאל שנערך בארה"ב, שאם ברזיל תנצח - הוא ילבש רק את צבעי הלאום בשארית ימי חייו. ברזיל אכן הביאה עוד גביע עולם לארון, וארונו של פוואוטי - נצבע ירוק, כחול וצהוב.

"אני מרגיש פטריוט שאוהב את ברזיל שלו, אהבתי לארץ שאוהבת את אנשיה, ארץ מלאה בתקווה לעתיד טוב יותר, עתיד מבטיח של חיים טובים יותר", אמר פוואוטי שכנראה לא ראה את הדיווחים על האלימות, העוני והפשע במדינה.