הודו: 3 אחים הודו באונס הנערות שנמצאו תלויות

שתי אחיות בנות 14 ו-15 נמצאו בשבוע שעבר כשהן תלויות על עץ ללא רוח חיים, לאחר שנאנסו. המשטרה עצרה 5 חשודים ובהם שוטרים. שלושה מהם הודו באונס הבנות, אך הכחישו כי רצחו אותן. אמה של אחת הקורבנות: "צריך לתלות את התוקפים בכיכר"

הנערות נאנסו ונתלו (AP)

פוענח האונס והרצח שהסעיר את הודו? שלושה אחים נחקרו והודו במעורבות באונס הקבוצתי של שתי הנערות בנות ה-14 וה-15, שנמצאו בשבוע שעבר תלויות על עץ - כך דיווח קצין במשטרת הודו ל-CNN. עם זאת, החשודים אינם מודים ברצח הבנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דובר המשטרה המחוזית, מוקש סקסנה, הודיע כי האחים "הודו באונס, אך לא בהריגת הבנות". בפרשה נעצרו עד כה חמישה חשודים ובהם שני שוטרים. טרם התברר מה חלקו של כל חשוד במעשה, והמשטרה מחפשת אחר שני חשודים נוספים שזהותם טרם התגלתה.

השוטרים העצורים, שעשויים להיות מואשמים ברצח ובאונס, חשודים בשלב זה גם בקשירת קשר לפשע ובהזנחת תפקידם. על פי הדיווחים, תושבי כפרים באזור הצביעו על החשודים המרכזיים, אך השוטרים לא הגיבו בהתאם ובזמן הראוי. נתיחת הגופות העלתה כי הבנות נאנסו ואז נחנקו למוות. לאחר הנתיחה הגופות נשרפו לבקשת המשפחה.

בתחילה דווח כי מדובר באחיות, אך דובר המשטרה טען הלילה כי מדובר בבנות-דודות שנאנסו באופן קבוצתי ונתלו על עץ מנגו במדינת אוטר פראדש בצפון המדינה. לאחר שהתגלו גופותיהן, רבים מתושבי האזור דרשו צדק והאשימו את המשטרה בשיתוף פעולה עם התוקפים.

עוד מקרה אונס ורצח מטלטל את הודו (AP)

האב התריע שבנותיו נעלמו, מפקד התחנה התעלם?

בתיהם של קרובי המשפחה של הבנות הוצפו במבקרים ומתאבלים רבים, ואמה של אחת הבנות סיפרה כי בתה רצתה להיות רופאה ו"להיחלץ מהעוני הנורא". האם דרשה שגורל התוקפים יהיה כשל בתה - מוות: "תתלו אותם בפומבי".

"אנחנו מפחדים, אם זה קרה להם זה יכול לקרות גם לנו", אמרה רנו דבי, תושבת הכפר בו אירעה המתקפה. על פי ההערכות, הבנות הלכו למטע על מנת לעשות את צרכיהן - מכיוון שאין שירותים בכפר - ואז הותקפו.

בעקבות המקרה ולאחר שהוגשו תלונות של תושבים, מפקד תחנת המשטרה המקומי הושעה. התושבים התלוננו כי הוא התעלם מפניית אביהן של הבנות שאמר כי הן נעלמו מהבית ביום שלישי בערב, שעות לפני שבוצע בהן האונס האכזרי והאלים, שהוביל גם למותן.