צפו: הכלב נסחף עם הטנדר - וחולץ

הכלבלב ג'סי לא חשב שנסיעה שגרתית בטנדר של בעליו תסתיים בשיט סוער בלב הנהר. בזמן שהמתין לבעליו מחוץ למרכול המקומי, הידרדר הרכב שבו שהה ממגרש החנייה אל גדת הנהר הסמוך ושקע במים. בתום פעולת חילוץ מותחת הושב ג'סי המאושר לחיק בעליו

צוות חילוץ מקומי, שהוזעק בסוף השבוע לגרור טנדר מתוך נהר שוצף במדינת וושינגטון שבארה"ב, הצליח בתום מבצע מורכב למשות מתוכו בשלום גם כלבלב קטן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעל טנדר בעיירה ווינת'ורפ ביקש רק לקנות כמה מצרכים מהמרכול המקומי, כשהחנה את רכבו במגרש החנייה והשאיר בו את כלבו, ג'סי. בזמן ששהה בחנות, הידרדר הרכב מסיבה שאינה ברורה אל שולי המגרש, ומשם אל הנהר הסמוך. עוצמת הזרם סחפה את הטנדר ואת ג'סי הקטן למרחק רב, עד שזה נתקע בקטע נהר רדוד.

עשרות עוברי אורח, שהבחינו בכלבלב המבוהל, הזעיקו למקום את המשטרה וזו הקפיצה לזירה את צוות החילוץ המקומי. בתיעוד המבצע, נראים אנשי הצוות כשהם מתקרבים אל הטנדר השקוע בעזרת סירת גומי, עד שהצליחו להגיע אל אחורי הרכב ולאחוז בכלבלב הרועד.

לאחר שהושב בשלום אל היבשה, זכה ג'סי להתאחד עם בעליו ברצף ליקוקים נרגשים. הבעלים, שעקב כל העת אחר מבצע החילוץ המותח, הבטיח לחברו הקטן בתור התחלה שלא ישאיר אותו עוד לבדו ברכב אף לא לרגע אחד.