הריסון פורד נפצע קשה בתאונת מטוס

שחקן הקולנוע האמריקני נפצע באורח קשה לאחר שהתרסק עם מטוס קל בתוך שטח של מגרש גולף סמוך לעיר לוס אנג'לס. השחקן בן ה-72 פונה לבית חולים סמוך עם פגיעות ראש. ככל הנראה מה שהוביל להתרסקות הוא כשל מכני במטוס

(רויטרס)

החיים הם לא סרט: שחקן הקולנוע האמריקני הריסון פורד בן ה-72 נפצע הלילה (שישי) באורח קשה בתאונת מטוס קל. על פי פרסומים שונים בתקשורת האמריקנית פורד אשר הטיס את המטוס הקל התרסק במגרש גולף בעיר לוס אנג'לס. הוא פונה לטיפול רפואי בבית חולים סמוך.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתר הרכילות TMZ דיווח כי פורד פונה מהמטוס על ידי כוחות כיבוי אש כשהוא סובל מחבלות בראשו. "אנחנו יכולים לאשר שהייתה התרסקות מטוס ושהפצוע הוא גבר כבן 65-70 שנים", אמר דובר משטרת לוס אנג'לס, "הוא הועבר לבית החולים במצב יציב".

מטוסו של הריסון פורד (רויטרס)

על פי הדיווח שחקן הקולנוע בן ה-72 היה זה שהטיס את המטוס בעל שני מושבים. הוא המריא משדה התעופה בסנטה מוניקה אולם כעבור קילומטר אירע התקלה והמטוס צנח. ככל הנראה מה שהוביל להתרסקות הוא כשל מכני במטוס.

 פורד אשר לו קריירה ארוכת שנים, הוא אחד הכוכבים הגדולים בהוליווד. הוא מכור ככוכב סרטי "אינדיאנה ג'ונס", "מלחמת הכוכבים", ובקרוב הוא צפוי לקחת חלק בסרט ההמשך "בלייד ראנר".