הגנב ביקש מהקורבן חברות בפייסבוק - ונלכד

צעיר אמריקני שדד אייפוד וארנק מאישה בזמן שהמתין איתה ביחד למעבורת לסיאטל. אלא, שבצעד לא מחוכם, למחרת החליט לבקש ממנה גם חברות בפייסבוק. האישה זיהתה בתמונות קעקוע שהיה על צווארו של השודד - והובילה אליו את המשטרה

הגנב נתפס דרך פייסבוק (AP)

הגנבת וגם ביקשת חברות? הרשויות בארה"ב עצרו צעיר בן 28 החשוד כי שדד מאישה את מכשיר האייפוד שלה, ולמחרת שלח לה בקשת חברות בפייסבוק. הקורבן זיהתה קעקוע של השודד - מתוך התמונות שלו ברשת החברתית, מה שהוביל למעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בפורט אורצ'יד שבמדינת וושינגטון בארה"ב. האישה והצעיר היו ביחד במסוף הנוסעים של מעבורת והמתינו ביחד להפליג לסיאטל הסמוכה. במהלך ההמתנה, הצעיר אלן מולינס, ניצל את הצפיפות, ואת העובדה שהקורבן האזינה למוזיקה דרך האוזניות, אז התגנב אליה מאחור ולקח את המכשיר יחד עם הארנק ונמלט.

האישה לא זיהתה את הגנב, אך זכרה קעקוע של משולש שהיה על צווארו. למחרת היום, קיבלה בפייסבוק בקשה לחברות והיא זיהתה מתמונת הפרופיל את הקעקוע שהיה על צווארו של השודד.

היא הודיעה למשטרה על ההתפתחות המפתיעה, ושלחה את השוטרים היישר לביתו של הגנב - שחשבון הפייסבוק שלו כלל את שמו האמיתי המלא. האיש נעצר, והוגש נגדו כתב אישום על גניבה.