סין: חתונה מאוחרת בגיל 113

בני זוג קשישים, שהכירו בבית אבות בסין, החליטו שלעולם לא מאוחר מדי מכדי להתחתן. הכלה המאושרת, בת 113, הסכימה להינשא לבחיר לבה בן ה-70 לאחר מסע חיזורים ממושך. החתן הטרי: "לא מטריד אותי שהיא מבוגרת ממני"

הזוג המאושר (דיילי מייל)

אף פעם לא מאוחר מדי: בני זוג מסין החליטו לממש השבוע את אהבתם ולהינשא, חצי שנה בלבד לאחר שהכירו. האירוע הזה לא היה נחשב חריג במיוחד, אלמלא גילה המפתיע של הכלה: בת 113.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר חודשים ארוכים של חיזורים, החליטה הכלה, עזאתיחאן סאווטי, להיענות להצעת הנישואין של שותפה לבית האבות שבו היא מתגוררת. החתן, אימתי אחמאטי בן ה-70, סיפר כי הזוג המאוהב החל ברומן בשנה שעבר, ואימתי מודה שאחת הדרכים שבעזרתה חיזר אחריה וכבש את ליבה הייתה תוספות אוכל שבהן פינק אותה.

הכלה, קשרה קשר של אהבה עם אהובה, לאחר שדחתה את הצעת הנישואים הראשונה ממנו במהלך טקס במחוז באצ'ו במערב המדינה. בחתונה המצומצמת השתתפו מספר חברים מבית האבות. הכלה חבשה הינומה לראשה, החתן מגבעת, כשהם ישבו לשולחן והחליפו נדרים. "אנחנו מאוד מאושרים יחד", אמר החתן הטרי. "לא מטריד אותי שהיא מבוגרת ממני, היא מטפלת בי היטב ונותנת לי את מנת הבשר שהיא מקבלת בארוחות".

הם נפגשו בחודש דצמבר 2013 ולא נפרדו מאז. את הצעת הנישואים הראשונה שלו היא דחתה, כי התביישה להתחתן בגיל מופלג שכזה. "התחלתי לחזר אחריה כמו גבר צעיר", סיפר. בחודש אפריל נכנעה עזאתיחאן למאמציו ונעתרה לו.