פרשה חדשה מסעירה את הודו: 2 אחיות נאנסו – ונתלו על עץ

שתי אחיות בנות 14 ו-15 נחטפו מביתן בכפר בצפון תת היבשת - ונמצאו בבוקר כשהן תלויות על עץ ללא רוח חיים. במשטרה המקומית חושדים שהן נאנסו בידי שלושה גברים שחנקו את הבנות למוות - ואז תלו אותן. בין העצורים: שני שוטרים

מקרה חדש של אונס ורצח מטלטל את הודו (AP)

מקרה מחריד של אונס קבוצתי שהסתיים ברצח כפול מסעיר את הודו: שתי אחיות בנות 14 ו-15 נמצאו ללא רוח חיים כשהן תלויות על עץ מנגו בכפר בצפון המדינה - זאת לאחר שנחטפו ונאנסו באכזריות - כך חושדת המשטרה המקומית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תושבי הכפר אוטאר פראדש, הסמוך לכפר שבו מתגוררות הבנות, נדהמו לגלות אותן תלויות על עץ בתחומי המקום, זאת לאחר שנעדרו מביתן למשך שעות ארוכות ויצאו לשדות הסמוכים לאזור עקב כך שהשירותים בביתן לא היו תקינים.

המקרה המחריד אירע בערב יום שלישי, אז ככל הנראה נחטפו הבנות בידי שלושה גברים. הן נאנסו ונחנקו למוות. לאחר ביצוע המעשים הנוראיים, נתלו גופותיהן על עץ בכפר. משטרת הודו עצרה את שלושת החשודים, בהם גם שני שוטרים, וכעת נבדק האם ישנם מעורבים נוספים במקרה.

האב התריע שבנותיו נעלמו, מפקד התחנה התעלם?

לדברי השוטרים, אחד החשודים במעשה שנעצר הודה באישומים המיוחסים לו. שני חשודים נוספים נמלטו מהמקום לאחר המעשה - ועדיין מתנהל אחריהם מצוד נרחב. בנוסף, נעצר שוטר בחשד שצידד במעשים ואף פעל לעכב את רישומם של החשודים.

בעקבות המקרה, מפקד תחנת המשטרה המקומי הושעה - זאת עקב תלונות של תושבים לפיהן התעלם מקריאות אביהן של הבנות לפיהן הן נעלמו מהבית ביום שלישי בערב, שעות לפני שבוצע בהן האונס האכזרי והאלים, שהוביל גם למותן.