ארה"ב: האב החייל הפתיע את הבת בטקס הסיום וריגש את הקהל

טיילור קרפטון, תלמידת תיכון מארה"ב, כבר הכינה את עצמה לטקס סיום ללא אביה החייל ואף הצטיידה בבובת קרטון בדמותו. האב כריס עזב במיוחד את המשימה בקובה וטס חזרה הביתה בלי לספר לאף אחד. בדיוק כשבתו הגיעה לקבל את התעודה הוא עלה לבמה וריגש את כל הקהל

טקס הסיום נגמר בדמעות של שמחה: טיילור קרפטון, תלמידת תיכון מצפון דקוטה שבארה"ב, התקשתה לשמוח לקראת טקס סיום בית הספר כי אביה כריס נמצא בשליחות של חיל האוויר האמריקני בקובה. טיילור קיוותה שאביה יוכל להגיע, אך זמן קצר לפני הטקס הוא התקשר ובישר לה שהוא עדיין במשימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לא הבנתי שהוא לא יהיה כאן עד שהוא התקשר אליי, כי זה היה אותו מספר ממנו הוא מחייג אליי כבר חמישה חודשים", סיפרה טיילור, שראתה את שאר חבריה לכיתה חוגגים עם שני הוריהם.

בתחילה תכננה המשפחה לחגוג עם האב, אם לא בנוכחותו אז לפחות בדמותו. חברת משפחה הכינה עבור טיילור דמות מקרטון של אביה, "כדי שהוא יהיה איתנו ברוחו". אבל, לאחר זמן קצר גילתה טיילור שהקרטון לא הכרחי: אביה כריס רץ לבמה בשעה שטיילור קיבלה את תעודת הגמר שלה, והשניים התחבקו ובכו יחד לעיני שאר התלמידים, שהתקשו לשמור על עיניים יבשות.

"זה כל מה שרציתי לטקס הסיום"

"הפסדתי 1,782 יום עם המשפחה"

"אני כל כך שמחה שהוא כאן, זה יותר טוב ממכונית חדשה או כל דבר אחר", אמרה טיילור בשמחה, "זה כל מה שרציתי לטקס הסיום". אביה כריס נאלץ להיעדר מהבית במשך חלקים ניכרים מילדותה: מאז שהייתה בת תשעה חודשים, יצא כריס לתשע משימות בארצות שונות.

"1,782 ימים הפסדתי ליתר הדיוק", סיפר כריס, "החמצתי הרבה ימי הולדת וחגים, אז עשיתי כל מה שיכולתי כדי להיות כאן כשהיא מסיימת את הלימודים. הייתי חייב לגרום לזה לקרות".

לא רק הבת טיילור הופתעה - אף אחד מבני משפחת קרפטון, כולל פייג', אשתו של כריס, לא ידעו שהוא יגיע לטקס: "אלו דברים שאתה רואה בטלוויזיה או ביוטיוב, אבל זה אף פעם לא קורא לאנשים שאתה מכיר, ולכן זו התחושה הכי טובה בעולם. בפעם הזו הוא אפילו הפתיע אותי".