קולורדו: מכונית נסחפה במפולת בוץ

נהגים שנאלצו לעצור בצד הדרך בעקבות שיטפונות בקולורדו, תיעדו מכונית שנסחפה במפולת בוץ בעוצמה חריגה. למרבה המזל, לנהג לא נגרם כל נזק וצוותי החילוץ השיבו אותו למקום מבטחים. צפו בתיעוד המקרה

הרשויות המקומיות הזהירו מבעוד מועד מפני מזג האוויר הסוער והשלגים שנמסים בקצב מהיר בשלב זה של העונה, אך עשרות נהגים שלא הכינו עצמם מראש נאלצו לנטוש את מכוניותיהם בצד הדרך בעקבות שיטפון עז שגרם למפולת בוץ חריגה בעוצמתה בקולורדו שבארה"ב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחד מאותם נהגים שנאלץ לעצור בצד הדרך, תיעד מכונית שנסחפה ובתוכה נהג שאיבד כל שליטה. בסרטון, נראה כלי הרכב כשהוא שט לו במהירות לעבר יעד לא ידוע, כשהבוץ השחור סוחף אותו בעוצמה. התמונות הועלו לרשת, צברו אלפי צפיות ואף שודרו בכלי התקשורת במדינה, שמיהרו לדווח כי הנהג לא נפגע בתקרית.

על פי משטרת אל-פאסו, השיטפון הביא לסגירה של יותר משישה קילומטרים באחד הכבישים המהירים במדינה. "גובה המים הגיע לגובה של כמעט מטר אחד, מפולת הבוץ גרמה לכלי הרכב להיסחף, נהגים רבים נטשו את מכוניותיהם בצד הדרך", סיפרו גורמים רשמיים.

עד כה לא דווח על נפגעים (משטרת קולורדו)

על פי כלי התקשורת המקומיים, הבוץ הכהה הוא תוצאה של סחף של שרידי שריפה שפרצה ביער ואלדו הסמוך בשנה שעברה. העוצמה האדירה של המים נטלה עמה את השאריות של האש שפשטה על חלקים נרחבים מהמקום, דבר שגרם למפולת הבוץ להיראות כהה, אימתנית ומאיימת אף יותר עבור התושבים באזור.

עשרות שוטרים וצוותי חילוץ הוזעקו למקום ביממה האחרונה, חילצו את הנהגים הרבים, כולל את הנהג שנסחף ותחילה היה חשש כי נפגע. הרשויות מזהירות שסופת רעמים נוספת צפויה להכות באזור בקרוב, ונראה שהפעם הנהגים יישמעו להוראות וימנעו מנסיעה בכבישים המועדים לשיטפון.