צפו: השכנים תפסו תינוק שנפל מהקומה השנייה

מצלמת האבטחה שהוצבו בעיירה קסיאלואנג שבדרום סין, קלטה רגעים דרמטיים במיוחד: מספר תושבים הבחינו בתינוק שעמד ליפול מקומה השנייה באחד מבנייני הדירות בעיר. בסרטון נראים שניים מהם מצליחים לתפוס את התינוק - שניות ספורות לפני שפגע בקרקע

כמעט טרגדיה לעיני המצלמות: תושבי העיר קסיאלואנג שבדרום סין, לא יישכחו במהרה את המקרה שאירע השבוע במקום. מצלמות האבטחה שהוצבו מול בניין מגורים בעיר, תיעדו תינוק צונח מחלון ביתו בקומה השנייה - אלא שהוא ניצל ברגע האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים מסין, התינוק חיפש את אימו - וטיפס על החלון בזמן שסופת רעמים השתוללה בחוץ. אחד הדיירים שמתגורר בצידו השני של הרחוב, ראה את הפעוט על החלון - וזיהה מיד את הסכנה. הדייר חצה את הכביש במהירות והחל לרכז כל מה שנקרה בדרכו כמו חלקי ספה שבורים וקרטונים, על מנת לרכך כל חבטה אפשרית של הפעוט בקרקע, במידה ולא יצליח לתפוס אותו מהאוויר.

כשהבחין בו נופל, הוא הושיט את ידיו במהרה בתקווה לתפוס את התינוק. שכן נוסף שראה את הנפילה, מיהר למקום גם הוא כדי לסייע.

"לא חשבתי יותר מידי באותו הרגע. פשוט פחדתי שהוא ייפול ולא אצליח לתפוס אותו", סיפר אחד מהם. "חלק מהאנשים האחרים אספו חפצים במקרה שלא נצליח לתפוס אותו, זה פשוט היה אינסטינקט אנושי", אמר לתקשורת הסינית. למרבה המזל, האירוע הסתיים בשלום: הדיירים שהגיעו למקום תפסו את התינוק, שהועבר לבית החולים כשהוא סובל מחבלות קלות בלבד.