ארה"ב: אובמה יצא לטיול בפארק - ופגש ישראלי

נשיא ארצות הברית החליט לטייל בפארק בין טיול לנאום, ופגש תושבים מופתעים. "הדוב יצא לחופשי, בטח לא חשבתם שתראו אותי", אמר הנשיא הנלהב, שלחץ גם את ידו של ישראלי שחגג את יום הולדתו. "תמסור לכולם ד"ש", הוסיף נשיא המעצמה החזקה בעולם

"הדב יצא מהכלוב": ברק אובמה, האיש החזק בעולם, אם לא שואלים את פוטין, ניצל אתמול (ד') את מזג האוויר האביבי והחליט ללכת ברגל ברחובות וושינגטון הבירה. הנשיא האמריקני, שהיה צריך להגיע לכנס במשרד הפנים, העדיף לא להשתמש ברכב השרד המאובטח שלו אלא לפגוש את הציבור בפארק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך יציאתו לסיבוב, אמר אובמה: "זה טוב להיות בחוץ, הדוב חופשי והוא בורח מהכלוב". בהמשך עבר ולחץ ידיים לעוברים ולשבים, ושאל לשלומם. "אני שמח לפגוש אתכם, בטח לא ציפיתם שאגיע לפה", הוסיף הנשיא, שלווה בידי אנשי האבטחה שלו.

אחד מהתושבים אותו פגש אובמה היה ישראלי שחגג את יום הולדתו. "מזל טוב", איחל לו הנשיא, ולאחר שגילה על מוצאו הוסיף: "תמסור לכולם בבית שמסרתי ד"ש". לאחר מכן התעניין אובמה במקום מגוריו הקודם של הידיד החדש: "אתה מתל אביב או בירושלים?", והתשובה הנרגשת הייתה: "בין תל אביב לחיפה".

בהמשך הגיע הנשיא, ללא טיפה של זיעה על מצחו, למשרד הפנים האמריקני. אובמה התקבל בתשואות רמות על ידי הנוכחים, שככל הנראה לא ידעו על הג'וגינג האביבי של הנשיא וצוותו.