צפו: איש עסקים נשדד באיומי פטיש

ארבעה שודדים רכובים על קטנוע מטילים אימה על תושבי צפון לונדון, ולראשונה הם מתועדים: מצלמת אבטחה קלטה את הכנופייה שודדת איש עסקים מבוהל באיומי פטיש ונמלטת מהמקום עם שעון בשווי 350 אלף שקל. "נמלטתי לאיטליה, אני מרגיש שאני לא שולט בחיים שלי", אמר איש העסקים

מצלמות האבטחה תיעדו תושב לונדון כבן 50 כשהוא נשדד באיומי פטיש על ידי כנופיית שודדים רכובים על קטנועים, חבורה שמטילה אימה על צפון לונדון. תוך דקה וחצי הם הכו את האיש המבוהל, גנבו ממנו שעון יקר ערך ונמלטו מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקורבן האחרון הוא איש עסקים שאוסף שעונים יקרים כתחביב. עלות השעון שנגנב ממנו מוערכת בכ-60 אלף לירות שטרלינג - כ-350 אלף שקלים.

איש העסקים סבור כי נשדד בגלל המכונית היקרה בחניית ביתו. "אני מרגיש נורא, אני לא שולט בחיים שלי", סיפר. "הם הורידו לי את החולצה ולקחו לי גם שרשרת זהב וטבעת, ואז אחד מהם אמר: 'קחו גם את השעון שלו'. הייתי משותק מפחד, אחד מהם איים עלי בפטיש, אבל חבר שלו עצר אותו".

אחרי המקרה הוא מיהר להימלט לאיטליה מחשש שהשודדים ישובו לביתו. "השאלה היא לא האם הם יחזרו, אלא מתי", אמר הנשדד לעיתון "איבנינג סטנדרד".

הכנופייה שביצע את השוד המתועד חשודה במספר מקרי שוד באזור, כולל זה של כדורגלן מליגת המשנה האנגלית המתגורר בשכונה. זו הפעם הראשונה בה שיטת הפעולה שלהם מצולמת ומתועדת.