לא ייאמן: מלך הפופ המנוח מייקל ג'קסון - בהופעה חיה

הוא אמנם מת לפני 5 שנים, אבל זה לא מה שמנע מאגדת הפופ מייקל ג'קסון לעלות ולהופיע בטקס פרסי הבילבורד שנערך אמש. כלומר, להולוגרמה שלו שהוקרנה על הבמה - ונראתה כמו מופע חי אמיתי ומצמרר. צפו בזמר "קם לתחייה" על הבמה

מייקל ג'קסון בהופעה חיה - תרתי משמע: מי שחשב שמלך הפופ, שמת לפני 5 שנים, לא יכול לעשות קאמבק למרות שהוא כבר לא בין החיים - כדאי שיחשוב שוב. הזמר "הופיע" אמש (א') בשידור חי בטקס פרסי הבילבורד - מגזין המוזיקה האמריקני הנודע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דמותו של הזמר שהוקרנה בהולוגרמה, הפציעה על בימת האולם בו נערך הטקס, כשלצדו שלל רקדנים - במה שנראה כמו הופעה אמיתית של מלך הפופ המנוח.

ג'קסון "ביצע" על הבמה שיר חדש, "Slave to the Rhythm" שנלקח מתוך האלבום "Xscape", ששוחרר לפני כשבועיים ומכיל 8 שירים חדשים של הזמר שטרם נחשפו והוקלטו בין 1983 ל-1999. לאחר ההופעה, שכאמור נראתה אמיתית למדי, הקהל הרב באולם קם על רגליו והריע.

ג'קסון, אחד האמנים המצליחים ביותר בכל הזמנים, מת באוגוסט 2009 בביתו שבלוס אנג'לס, כתוצאה ממנת יתר של חומר ההרדמה פרופופול, שניתנה לו על ידי רופאו האישי. ג'קסון מצא את מותו בטרם החל סבב הופעות הקאמבק שלו, לרגל הגיעו לגיל 50.