צפו: בא לשדוד - וקיבל אגרוף לפרצוף

שודד שהגיע לתחנת דלק בארצות הברית מלווה בחברתו התכוון לקחת סיגריות ולברוח. כשהמוכר זיהה שמדובר בשוד, ניסה השודד לתקוף אותו, אבל המוכר הזריז חמק וחבט בו באגרוף שהביא לאובדן הכרתו. הצעיר הזעיק את המשטרה שעצרה את הגנבים ההמומים

משטרת אן ארבור שבמדינת מישיגן בארצות הברית פרסמה סרטון ממצלמות אבטחה של תחנת דלק בו נראים שודדים נכנסים לחנות וגונבים מכל הבא ליד. הם ניסו לתקוף את המוכר, אלא שאז חיכתה להם תגובה לא נעימה בכלל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השודד פדריק קובל וחברתו כריסטינה מריה בורקאה, שלבשה מטפחת על ראשה ניסו לגנוב סיגריות. כשהבחין בהם המוכר, צעיר בן 22, הם העמידו פנים שהם מתכוונים לשלם על מה שלקחו. אלא שלא הייתה להם כוונה לשלם, וקובל ניסה לתקוף את המוכר, שהיה מוכן. הצעיר התחמק מהשודד וחבט בו בעוצמה רבה באגרוף, עד כדי אובדן הכרה.

חברתו ההמומה של השודד ניסתה להעיר אותו תוך כדי שהצעיר יצא מהחנות כדי להזעיק את המשטרה. משלא הצליחה, לקחה סיגריות וכסף מהקופה, וברחה מהמקום תוך שהיא מפילה את רוב הכסף. מאוחר יותר התברר שהיא יצאה עם 80 דולר בלבד.

השודד המעולף קם על רגליו מאוחר יותר ויצא באיטיות, אך הוא וחברתו נתפסו יממה אחר כך. הם הודו במעשים בחקירתם וסיפרו כי לפני כן עישנו סמים ושתו אלכוהול. השוד, לדבריהם, נועד לממן את ההתמכרות שלהם.