צפו: חתול הציל ילד מתקיפת כלב

במרבית המקרים ידוע כי כלבים רודפים אחר חתולים, אך מתברר שישנם מקרים שבהם היוצרות מתהפכות. מצלמות אבטחה שהוצבו בבית משפחה בקליפורניה תיעדו כיצד כלב תוקף ילד קטן שנסע על אופניו. שניות לאחר מכן נחלץ לעזרתו של הילד גיבור לא צפוי - חתול המשפחה. כך זה נראה

מצלמות האבטחה שהוצבו מחוץ לבית פרטי בקליפורניה, תיעדו מחזה שלא רואים בכל יום: בסרטון נראה ילד קטן, שנסע על אופניו בקרבת חניית הבית, והותקף על ידי כלב משוטט שחלף במקום. שניות ספורות לאחר מכן, בעוד הכלב גורר את הילד על המדרכה לאחר שהפיל אותו מהאופניים, הגיע אליו סיוע מפתיע במיוחד - חתול המחמד שלו, שהבחין במתרחש ונחלץ לעזרתו.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טארה, חתול המחמד של המשפחה, החל להיאבק בכלב, בשעה שזה אחז בשיניו במכנסיו של הילד והחל לנער אותו. הכלב ההמום, שהופתע מתושייתו של החתול הקטן, נמלט מהמקום. החתול האמיץ לא וויתר והמשיך לתקוף את הכלב עד שהרחיק אותו מקרבתו של הילד.

בעוד שהחתול מגן על בעליו, נס הילד המפוחד בחזרה לביתו תוך שהוא בוכה וזועק. האירוע החמור הסתיים בשלום עם מספר תפרים ופצעי נשיכה. אמו של הילד, אריקה טריאנטפילו, שמיהרה לטפל בבנה הפצוע, סיפרה כי גם לאחר שהוברח על ידי חתול המשפחה הכלב נותר במקום והמשיך לתקוף ולנשוך גם אותה.

טריאנטפילו הוסיפה כי מדובר בכלב של אחד השכנים, שכעת נתפס על ידי הרשויות ונמצא תחת פיקוח. משפחתו של הילד, וגם של החתול הגיבור טארה, העלתה מיד את הסרטון הייחודי לאתר יוטיוב ומאז הוא זכה למאות צפיות.