צפו: חשב שהוא אלוהים ודהר עם משאית לתוך תחנת טלוויזיה

צעיר מבולטימור הגיע לשערי תחנת הטלוויזיה המקומית של רשת ABC וקרא: "אני אלוהים, אני אלוהים, תנו לי להיכנס". אנשי האבטחה לא השתכנעו ונעלו את דלתות הכניסה. הצעיר, לא עצר את "שליחותו השמיימית", גנב משאית ודהר דרך הדלתות הנעולות - לתוך הלובי. כך זה נראה

לא קיבל אישור כניסה לבניין ופרץ עם משאית: צעיר מעורער בנפשו מהעיר בולטימור שבארה"ב דהר עם כלי הרכב לתוך אולפני תחנת הטלוויזיה WMAR. לטענתו, הוא מאמין שהוא אלוהים וביקש להשמיע את מסריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האיש, בסוף שנות ה-20 לחייו, ניסה בתחילה להיכנס ברגל לתחנה, השייכת לרשת ABC, אבל אנשי הביטחון מנעו ממנו את הכניסה. אז, הוא דפק על דלתות הכניסה וצעק "אני אלוהים, אני אלוהים" אבל נותר בחוץ.

אנשי הביטחון נכנסו לכוננות, אבל לא מיהרו להתרגש, מדווחת התקשורת בבולטימור. הבהלה החלה רק כשהצעיר נעלם לכמה דקות וחזר עם משאית קטנה, שגנב מאנשי המשרד להגנת הסביבה, כדי לפרוץ את הדלת.

הוא לחץ על דוושת הגז בכוח וכך פרץ את דלת הזכוכית המשוריינת הראשונה. צוות המאבטחים המבוהל נס על נפשו כשהצעיר הכניס להילוך אחורי, צבר תאוצה ודהר בשנית לפתח הבניין , שבר דלת זכוכית שנייה ואת הקירות שסביבה ונכנס ללובי תחנת הטלוויזיה.

נמצא מתחבא בקומה השנייה עם מקל גולף

כשהמשאית הגיעה אל הדלת הראשית , אנשי הביטחון החלו לפנות את 120 העובדים של התחנה דרך דלת חירום אחורית. "ברגע שדלת הכניסה קרסה, ידענו שהגיע הזמן להתפנות", שחזר מנהל הרשת קלי גרופט, שהדגיש כי גם ברגעי הבהלה הרשת המשיכה בשידוריה כרגיל.

"ברור לחלוטין שהאיש סובל מבעיות רגשיות או נפשיות", אמר ג'יימס ג'ונסון, מפקד המשטרה ששוטריו מצאו את החשוד מתחבא בקומה השנייה של הבניין, מחזיק מקל גולף בידו ומאיים. מייקל מריון, אחד מעובדי התחנה תיאר את רגעי הבהלה: "שמעתי את ההתנגשות, אחר כך ראיתי בלובי שהוא שובר את הדלת, שמעתי עוד התנגשות - והמשאית עמדה שם באמצע הלובי".

חמש שעות אחרי תחילת האירוע, המשטרה הצליחה לעצור את האיש שפונה להסתכלות פסיכיאטרית והעובדים- חזרו למשרדיהם, חלקם דרך החור שהיה קודם - דלת הכניסה של תחנת הטלוויזיה. "בכל הקריירה שלי דיווחתי על הרבה מאוד סיפורים", אמר כתב בשם בראיין קאובלר, "אבל עד היום, מעולם, לא הייתי הסיפור עצמו".