ארה"ב: חשוד ירה על שוטרים - והבית התפוצץ. צפו

מסוק משטרתי בדרום ניו המפשייר הצליח לתעד את הרגעים שבהם בית עלה באש בעקבות חילופי ירי בין חשוד לשוטרים ולפתע התפוצץ. שתי גופות נמצאו בזירה - של החשוד בירי ושל אחד מלובשי המדים. בשלב זה טרם ברור מה גרם למותו של החשוד. כך זה נראה

המשטרה בדרום ניו האמפשייר בארה"ב חוקרת אירוע חריג במיוחד שהסתיים בירי, שריפה, פיצוץ מוזר ושני הרוגים. האירוע החל כאשר המשטרה נקראה לטפל בסכסוך משפחתי בבית דו משפחתי. אחד השוטרים נכנס ראשון, ספג כדור ומת. לאחר היריות אירע פיצוץ לא מוסבר בבניין, ומסוק שליווה את כוח התגבורת הצליח לקלוט את הפיצוץ במצלמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי התובע במדינת ניו המפשייר, השוטר, ששמו סטיב ארקל, נורה על ידי חשוד בשם מייקל נולאן בן 47, שגם הוא נהרג באירוע. שוטר נוסף שהגיע עם השוטר לזירה נאלץ לברוח אחרי שנורו לעברו צרור יריות. הוא הזעיק תגבורת שהגיעה כעבור זמן קצר ומצאה את הבית עולה באש ואחרי זמן קצר - מתפוצץ לגמרי.

"אנו בודקים האם היורה נולאן מת כתוצאה מהפיצוץ או מירי השוטרים", נכתב בהודעת התובע. על פי הפרסומים, השוטר ארקל, בן 48 נשוי ואב לשתי בנות, היה אחד השוטרים האמיצים בכוח השיטור של דרום ניו האמפשייר.

המושלת מגי חסאן הורתה להוריד את הדגלים במדינה לחצי התורן כדי להעניק לו כבוד אחרון. "אני משתתפת באבלם של המשפחה וחבריו השוטרים על מותו של ארקל שמת הלילה במהלך מילוי תפקידו, כשהגן על הקהילה בה הוא חי" היא אמרה. העיירה בה התרחש הפיצוץ היא ברנטווד, עיירה במרחק 70 קילומטרים מבוסטון.