הטיסה בכדור הפורח הסתיימה באסון

שלושה אזרחים מוירג'יניה החליטו לצאת לטיול בכדור פורח, אלא שלפתע ככל הנראה בשל תקלה במערכת עלה הכדור בלהבות. עדי ראייה סיפרו כי ראו את הכדור הפורח נשרף ושמעו זעקות לעזרה. משטרת וירג'יניה מצאה את גופותיהם של שניים מהנוסעים, עוד אחד עדיין נעדר

הכדור הפורח עלה באש (AP)

שלושה אזרחים אמריקניים יצאו היום (ש') לטיסה בכדור פורח בוירג'יניה, אלא שהטיול הסתבך כשאש אחזה בכדור הפורח. כוחות החיפוש איתרו שתי גופות, ואדם נוסף מוגדר כנעדר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי דיווח ב"ניו יורק פוסט", אזרחים סיפרו כי ראו את הבלון הפורח עולה בלהבות ושמעו זעקות לעזרה. עדת ראייה אמרה כי הבחינה בכדור הפורח נשרף כשהיתה בדרכה הביתה מהמכולת ושמעה צעקות של אנשים. ככל הנראה הכדור התלקח כשהסל של הכדור פגע בקווי מתח גבוה.

בעקבות הדיווחים, במשטרת פתחו בחיפושים בניסיון לאתר את השלושה, שככל הנראה היו על הכדור, אדם שהטיס אותו ושני נוסעים שהיו איתו. מאוחר יותר נמצאו גופותיהם של שניים מהנוסעים, והנוסע השלישי מוגדר עדיין כנעדר.

דוברת המשטרה, קורין גלר אמרה במסיבת עיתונאים שכונסה, כי ההערכה של המשטרה היא שהסל בו היו השלושה עלה באש, כפי הנראה בשל תקלה במערכת החשמל כתוצאה ממגע עם קווי המתח. היא ציינה כי המשטרה עדיין לא מצאה שרידים של הכדור הפורח, אבל מתכננת להמשיך בחיפושים גם אל תוך הלילה ביבשה ובאוויר.