תיעוד: הצעיר נעצר ונוטרל - הכלב תקף

מעצר שגרתי של צעיר בריטי שהיה מעורב בקטטה השתבש לאחר שאחד מכלבני המשטרה איבד שליטה על הכלב שהחזיק - וזה זינק על החשוד ונשך אותו בצווארו, בעודו שוכב על הקרקע. תיעוד של התקרית הועלה לרשת האינסטגרם וחולל סערה. התמונות קשות לצפייה

סערה בבריטניה בעקבות תיעוד של כלב משטרה מסתער לעבר חשוד ונושך אותו בצווארו, בזמן שזה שוכב מנוטרל על הקרקע כששני שוטרים לידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקרית אירעה ביום בשני האחרון במחוז סאמרסט בבריטניה, במהלך מעצר משטרתי של צעיר שהיה מעורב בקטטה. בתיעוד נראה החשוד כשהוא שוכב בשולי הכביש בהתאם להנחיותיהם של שוטר וכלבן משטרתי, שהתכוונו לאזוק אותו.

לפתע איבד הכלבן שליטה על הכלב שהחזיק, וזה הסתער קדימה לעבר הצעיר ונעץ את שיניו בצווארו. שני השוטרים נראים כשהם מנסים לשחרר את הצעיר מאחיזת הכלב, שסירב להרפות ממנו.

אחת מעדות הראייה במקום תיעדה את התקרית והעלתה אותה לרשת האינסטגרם, שם היא גררה גל ביקורות על תפקוד השוטרים. "הכלב פשוט נשך אותו ללא סיבה", סיפרה קרי קליידסון, שהעלתה את הסרטון לרשת. "לא היה נראה שהשוטרים שולטים על האירוע. הכלבן החזיק את רצועת הכלב ביד אחת ונראה שהוא הופתע לגמרי מהמהלך שלו".

עוד סיפרה הצלמת, כי לאחר שהצליחו השניים לחלץ את הצעיר מנשיכת הכלב, הם פשוט אזקו אותו ופינו אותו מהמקום מבלי להזעיק סיוע רפואי.

במשטרת המחוז התייחסו בכובד ראש לאירוע והורו על פתיחת חקירה מקיפה בנושא. "צפיתי בסרטון שבו נראה אחד הכלבים שלנו נושך חשוד, ואני חושבת שזה נורא", אמרה עוזרת מפקד המשטרה המקומית. "אומנם מדובר בתיעוד של שניות בודדות שאינן מראות את הרגעים שקדמו למעצרו של החשוד או את ההתרחשות שלאחר התקרית, אך בעקבותיה פתחנו בחקירה מלאה לבדיקת נסיבות המקרה. כמו כן, הכלבן המעורב באירוע הועבר מתפקידו עד להשלמת החקירה".

עוד נמסר כי הצעיר שהותקף כבר נעצר בעבר בחשד לתקיפת שני שוטרים, אך שוחרר בערבות.