סם אוטומטי: מכונה חדשה לממכר מריחואנה הוצבה בקנדה

מדינות רבות ברחבי העולם הולכות ומקלות את החוקים כנגד מכירת מריחואנה - בהן גם קנדה, שכעת מאפשרת לאזרחיה לרכוש את הסם באמצעות מכונות אוטומטיות. כרגע - רק לכאלה שנזקקים לו לצרכים רפואיים. צפו ברכישת הסם במכונה אוטומטית, ממש כמו ממתקים או שתייה

רק להכניס את הכסף - ולקבל את החומר (חדשות 2)

חטיפים, בקבוקי שתייה - ומריחואנה: בעוד ברחבי העולם מדינות רבות הולכות ומתירות שימוש במריחואנה, מעשני הסמים הקלים בקנדה יכולים להשיג את מבוקשם מיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכונה אוטומטית לממכר מריחואנה רפואית הוצבה באחת החנויות במדינה, ומאפשרת לצרכנים לרכוש את הסם בשקיות אישיות. כל מה שצריך לעשות הוא לשלשל מטבעות או להכניס את השטר המתאים למכונה - והחומר בידכם.

מריחואנה אוטומטית: צפו במכונה למכירת הסם בקנדה

בסרטון ניתן לראות צרכנים של המריחואנה הרפואית כשהם ניגשים למכונה, מכניסים את הכסף - ומקבלים את הכמות לה הם זקוקים. המכונה הוצבה במקום כחלק מהמדיניות המקלה בקנדה בנוגע למכירת הסם - זאת בדומה למספר מדינות בארצות הברית כמו וושינגטון וקולורדו, שכבר התירו את מכירתו בכמות מוגבלת.

רוכשי המריחואנה באמצעות המכונה יכולים להוציא ממנה את הכמות לה הם זקוקים - ובעלי החנות יוודאו שאכן זו הכמות הנדרשת. לקוח לא יכול לרכוש כמות גדולה יותר של הסם, מעבר לשימוש הרפואי שהותר לו.