ארצות הברית: התרסק על הבית שבו גר בעבר

טייס מטוס קל התרסק על מבנה בעיירה נורת'גלן שבקולורדו. אלא שזמן קצר לאחר האירוע התברר: מדובר בבית שהיה בבעלותו בעבר. מחקירה ראשונית עולה כי הוא ניסה לנחות במסלול מאולתר סמוך למקום - אך פספס

צירוף מקרים או כוחו של התת-מודע? טייס מטוס קל מקולורדו, ארצות הברית, הצליח לשרוד התרסקות של כלי הטיס. אלא שזמן קצר לאחר מכן התחוור לו כי המקום שבוע פגע - הוא ביתו הקודם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סרטון שצולם זמן קצר אחרי ההתרסקות תיעד את המטוס כשהוא עדיין בוער, מבצבץ מתוך גג הבית בעיירה נורת'גלן. למרות התמונות הקשות, הטייס יצא בלא פגע מהתאונה. מחקירה ראשונית עולה כי הוא ניסה לנחות במסלול מאולתר סמוך למקום - אך פספס ופגע במבנה.

האיש, בריאן וואטץ', סיפר לרשת החדשות KMGH כי עד שנת 2003 הוא התגורר במבנה. ממעוף הציפור, כך לדבריו, הוא לא הבחין בכך שמדובר בנכס שאותו רכש בעבר. רק אחרי שחברו לטיסה העלה זאת בפניו - הוא נזכר.

לאחר ההתרסקות, וואטץ' יצא מבין ההריסות והחל מיד בניסיונות כיבוי עצמאיים. זמן קצר אחר כך, הגיעו כוחות כיבוי אש וסייעו לו. על פי דיווחים, איש לא שהה בבית בזמן ההתרסקות, אך לא רחוק מהמקום שיחקו חמישה נערים בכדור. "ראינו שהוא נמוך מדי ויורד עוד", אמר אחד מהם.