כך ייעשה לאיש ש"זכה" בפרס אוסקר

בדרן אמריקני יצא לרחובות הוליווד, חמוש בטוקסידו, פסלון מזויף ותמונה ה"מתעדת" את זכייתו, במטרה לבדוק מה יוכל להשיג. למרות אלמוניותו, הצליח מארק דיוויד כריסטנסון להגיע די רחוק (במכונית לא שלו). כך זה נראה

האם אי פעם תהיתם איך זה מרגיש לזכות באוסקר? ביום ראשון שעבר במהלך טקס פרסי האקדמיה האמריקנית, יצא הבדרן מארק דיוויד כריסטנסון למתיחה מתועדת, כדי לבדוק אילו דלתות יפתח עבורו פסון אוסקר מזויף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוא יצא לרחובות הוליווד חמוש בטוקסידו מחויט, פסלון מבריק וחסר כל ערך, תמונה מפוברקת של נאום זכייה ומצלמה שתיעדה את האירוע. התוצאה הייתה די מפתיעה: כבר בתחילת דרכו עוברי אורח רבים עצרו את כריסטנסן ברחוב לצורך תמונה משותפת.

באחת המכולות בעיר הוא קיבל שתייה בחינם וחבילת קונדומים לאחר שטען ששכח את הארנק בבית. הוא המשיך לבית קולנוע וביקש מהמוכר כרטיס כניסה בחינם לסרט שעליו "זכה" בפרס. בבר שאליו נכנס הוא קיבל משקאות ואוכל בחינם. משם המשיך למסיבת אוסקר VIP, ולמרות ששכח את תעודת הזהות, הפסלון המזויף היה מספיק כדי להכניס אותו למסיבה הנחשקת.

במשך כל הסרטון מתועד כריסטנסן כשאנשים לא מפסיקים להצטלם איתו, למרות שהוא אלמוני לגמרי. הסיבה היחידה - הפסלון המזויף והלבוש החגיגי.

השיא של הערב היה כנראה כשכריסטנסן הגיע לשירות חנייה של מכוניות וטען ש"איבד" את הכרטיס, למרות שלא החנה שם כלל את הרכב. הוא הראה לעובד במקום את סרטון האוסקר, זה טען שהוא זוכר אותו ונתן לו מכונית - של מישהו אחר. כריסטנסן נסע עם הרכב אך לבסוף החזירו לבעליו החוקיים.

לא ברורה עדיין אמינות הסרטון ואם הכול התרחש כפי שתועד. אבל בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, כנראה שגם זכייה באוסקר מזויף היא אפשרית. כך וגם כך, זה לא מנע מהסרטון לצבור כמיליון צפיות.