תיעוד: קשישים הותקפו כי היו "זקנים מדי"

צעיר שיכור בן 25 התנפל על שני הגברים מחוץ לבית מלון בעיר בריסביין באוסטרליה ותקף אותם בכל חלקי גופם, וכל זאת בגלל שהיו "זקנים מדי" לדעתו. בסוף השבוע גזר עליו בית המשפט 4.5 שנות מאסר והתיר לפרסום את קלטת מצלמת האבטחה שתיעדה את התקיפה

קשישים הותקפו כי היו "זקנים מדי" (יוטיוב)

בית המשפט באוסטרליה הורה לחשוף קלטת ממצלמת אבטחה בעיר בריסביין, שבה נראה צעיר בן 25 כשהוא תוקף שני קשישים מחוץ לבית מלון בעיר. ההסבר שסיפק הצעיר לתקיפה האכזרית: השניים היו זקנים מדיי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צפו בתיעוד התקיפה:

בסרטון נראה התוקף כשהוא מתנפל על שני הגברים, מפיל אותם ארצה ומתחיל לבעוט בהם בכל חלקי גופם. בשלב מסוים ניסה אחד מהשניים לקום, ומיד נתקל שוב בזעמו של הצעיר - שהחל לתקוף אותו באגרופים. לאחר כחצי דקה נמלט התוקף מהמקום, בזמן שהשניים עדיין מתפתלים מכאבים על הרצפה.

"מעולם לא נתקלתי במעשה כל כך פחדני בכל ימי חיי", אמר טרנס ווייט, בן 73, שהותקף ביחד עם גיסו גרהאם לאו, בן 64. "מדובר בבחור צעיר שהתנפל מאחור על שני גברים מבוגרים". השניים אושפזו בבית החולים כשהם סובלים משברים בכל חלקי גופם.

התקיפה האכזרית התרחשה יום בלבד לפני שלאו היה אמור להתחיל בטיפול לסרטן העצם. השניים סעדו ארוחת ערב וצפו בכדורגל במלון, כשלפתע הגיח התוקף וצעק לעברם כי הם "מבוגרים מכדי להיות פה".

"ניסיתי לשכוח מכל החוויה", אמר ווייט, "אבל גיסי עדיין סובל מסיוטים". במקביל לשחרור קלטת מצלמת האבטחה, גזר השופט 4.5 שנות מאסר על התוקף, דילן ברדלי, שהיה שיכור בעת המעשה ואף הביע חרטה על מעשיו.